Ще одне врятоване життя…Історія Марійки

Опубліковано: 13.10.2015

За сприяння народного депутата України Антона Яценка дитина інвалід пройшла курс лікування!

jWjUWLXFlvUЗневірена мати 5- річної дівчинки, навіть не сподівалася на такий розвиток подій, нарешті хтось її почув і зміг допомогти. 

«Ми дуже вдячні Антону Володимировичу за допомогу, – розповідає Наталя Іванівна, мама п’ятирічноїМарійки. – У дитини нарешті з’явилася здатність концентрувати свою увагу на тваринах та предметах. Найголовніше, що дитина знову почала розмовляти!»

toxQZelYo4M
Дейна Марія Віталіївна, народилась у 2010 році. Вона – інвалід дитинства другої групи. Лікарі поставили їй діагноз: аутизм. Дитина потребує психологічного та логопедичного супроводу.

В місті Умань, 31 серпня 2015 року по вулиці Тищика,19 дівчинку збила машина. Після ДТП дитина отримала забій грудної клітки та нижніх кінцівок, в наслідок чого психологічний стан дитини погіршився і вона перестала розмовляти. Марії потрібен був курс дельфінотерапії та апаратної стимуляції мови. Лікування проводилося в місті Одеса.

За словами мами Марійки, вони ще лікуються, однак, помітне покращення наступило тільки після проходження курсу лікування дельфінотерапією та курсу лікування апаратною стимуляцією мови, що пройшло завдяки Антону Яценку в місті Одеса, після якого Марійці стало краще.

GnkQCx2e-CI

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.