Як вкрасти мільйон. Урок від мародера Олександра Цебрія.

Опубліковано: 14.10.2015

l5t3XpdL0AcКожен уманчанин знає, що проїзд в громадському транспорту коштує 3 гривні 50 копійок. За ці гроші ви можете поїхати в будь-яку частину Умані (яка, до речі, довжиною трохи більше, ніж 10 кілометрів) на напіврозбитому, холодному брудному автобусі.

Зауважте – 3 гривні 50 копійок! У той час, як в інших містах(наприклад, Черкаси, Конотоп, Суми, Чернівці) маршрути, що у півтора рази довші вартують всього 3 гривні, а поїдете ви за ці 3 гривні в чистому комфортному автобусі.

Щонайменше, це несправедливо до уманчан.

Давайте спробуємо розібратись – чому в Умані проїзд вартує на 50 копійок більше?

Справа в тому, що коли Олександр Цебрій, який є фактичним власником компанії «Круїз-авто», став виконуючим обов’язки міського голови, одразу встановив новий тариф на проїзд.

Хтось може сказати, що 50 копійок – «дрібничка» у різниці.

Але нескладний розрахунок дає зрозуміти, що ця дрібничка здатна дуже швидко перетворитись на мільйони.

Отже, населення Умані – приблизно 87 тисяч людей.

Щодня громадським транспортом користується в середньому 50 тисяч (Візьмемо в розрахунок дорогу в пункт призначення й назад). Тобто з кожного пасажира – 1  гривня, з усіх – 50 тисяч гривень на день, це 1,5 мільйони гривень на місяць, 18 мільйонів  на рік! А це вже майже мільйон доларів. У той же час Олександру Цебрію вистачає нахабності ще вимагати бюджетного відшкодування.

Також подивіться на ситуацію з іншого боку – якщо ваша родина складається з 3 осіб, щодня в кишеню Олександра Цебрія йде 3 гривні, щомісяця – 90 гривень, то ж на рік виходить не менше, ніж 1100  гривень! І якщо ви користуєтесь транспортом більше, ця сума збільшується.

Таким чином Олександр Цебрій обкрадає кожного уманчанина, кожну родину уманчан!

Після виборів він планує підняти вартість проїзду до 4 або навіть 5 гривень. Це дозволить йому цупити щороку понад 50 мільйонів гривень.

Важливо усвідомити, що на гроші, що крадуться щороку, можна було б купити, наприклад:18 нових автобусів «Богдан», встановити понад 100 зупинок або 50 дитячих майданчиків. Нічого з вищезазначеного Олександр Цебрій не зробив. Усі гроші лишились у нього в гаманці, а зупинки та дитячі майданчики встановлював народний депутат України Антон Яценко, якого Олександр Цебрій постійно поливає брудом.

До того ж, цей мільйон доларів також не дав Цебрію можливості забезпечити пільговий проїзд у кожній маршрутці.

Народний депутат України Антон Яценко та Ірина Плетньова мають намір зруйнувати цю мародерську та грабіжницьку систему.

«Однією з перших справ, коли ми прийдемо до влади, буде усунення Цебрія та його людей з цієї сфери. Ми закупимо нові автобуси за міський кошт, знизимо вартість проїзду та піднімемо на гідний рівень якість обслуговування, зробимо зручні маршрути.  Кожен пасажир пільгової категорії зможе їздити безкоштовно у зручний для нього час!», – коментує ситуацію Народний депутат Антон Яценко.

Ірина Плетньова в свою чергу зазначила: «Вартість проїзду буде не більше 3 гривень!».

1 Comment

  • Reply
    Evgen Kimlyk
    21.03.2016 at 18:18

    Популістські заяви та обливання брудом коли це вже закінчиться ?

Leave a Reply

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.