Столицю України хочуть перенести в Умань

Опубліковано: 20.10.2015

uman

На сайті Президента зареєстровано та опублікованопетицію, яка стосується міста Умань та Канів на Черкащині. Її автор, Ігор Лащук, пропонує перенести столицю України до одного з малонаселених міст України і, в якості пропозицій, пропонує Умань або Канів, повідомляє Рідна Черкащина.

“У США, Канаді, Австралії столиці знаходяться в маленьких містах. У Бразилії було побудоване, навіть, спеціальне місто. Перенесення столиці України в малонаселене місто дозволить додати Києву спокій і тишу, а малонаселеному місту принести нові інвестиції. До того ж, справжні і майбутні чиновники не відволікатимуться від роботи і не втрачатимуть час в пробках”, – аргументував свою думку автор петиції.

Наразі за підтримку відповідної ініціативи уже проголосувало більше 30 осіб.

Віднедавна, петиції на сайті Президента України почали користуватись надзвичайною популярністю серед пересічних громадян. Головна причина – відповідний механізм багато хто вважає реальним інструментом впливу на державну політику, а відтак, громадяни порушують максимально різні, подекуди, навіть, комічні питання у своїх зверненнях до Президента. Проте не всі вони отримують достатню підтримку і набирають необхідні 25000 підписів.

Нагадаємо, що ідею перенести столицю України з Києва в Чигирин уже висловлював черкаський історик Назар Лавріненко майже рік тому. Але далі обговорення у соцмережах ця думка не пішла.

2 комментария

 • Reply
  vova derkach
  20.10.2015 at 15:34

  А вы сами в ето верете

 • Reply
  Yuriy Gasyuk
  21.10.2015 at 16:23

  Якби це сталось (давайте пофантазуємо), то Умань за 5-10 років перетворилась би на такого самого монстра, як Київ. Знесли б старовинні будівлі та парки, а замість них були б офісні та торговельні центри. Велику частину Софіївського парку приватизували б та використовували б у своїх цілях ті, хто при владі. Ціни на все підскочили б, побудували б нові будинки, але їх ціна була б не по кишені пересічному уманцю. Старі будинки ніхто б не ремонтував. На дорогах з’явилися б затори. Усе навколо було б зайнято припаркованими авто. Ваші маршрутки стали б переповненими, плата піднялась би. Воно вам треба?

Leave a Reply

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.