Антон Яценко про добровільне об’єднання територіальних громад

Опубліковано: 22.10.2015

яценко
Шановні сільські і селищні голови!

Шановні мешканці сіл Уманського, Монастирищенського та Христинівського районів, сіл Легедзине та Вишнопіль Тальнівського району!

До мене надходять численні скарги представників органів місцевого самоврядування на адміністративний тиск з боку обласних державних і місцевих адміністрацій у ході реалізації положень закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Об’єднання громад є добровільним, і ніхто не має права об’єднувати села всупереч волі місцевих жителів. Нинішнє добровільно-примусове об’єднання територіальних громад нагадує примусову колективізацію.

Я, Антон Володимирович Яценко, та Партія «ВІДРОДЖЕННЯ» виступаємо категорично проти цієї ініціативи, яка може фактично знищити село. Після того, як влада забрала у Вас 25% податку на доходи фізичних осіб і підвищила тарифи на комунальні послуги, вона реалізує план так званого «добровільного» об’єднання. Це призведе до припинення роботи шкіл, садків, ФАПів, клубів і, навіть, унеможливить виплату зарплати відповідним працівникам. Я нікому не дозволю знущатися з селян! Свавіллю потрібно покласти край!

Прошу всіх, хто довіряє мені та моїм справам, підтримати на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року політичну Партію «ВІДРОДЖЕННЯ». Я погодився очолити список кандидатів в депутати Черкаської обласної ради та Уманської міської ради від Партії «ВІДРОДЖЕННЯ». Я 1-й номер в бюлетені з виборів депутатів Черкаської обласної ради та в бюлетені з виборів депутатів Уманської міської ради (там Ви побачите моє прізвище).

Якщо в Черкаській обласній раді буде фракція Партії «ВІДРОДЖЕННЯ», ми ніколи не допустимо примусового об’єднання громад.

ПАРТІЯ «ВІДРОДЖЕННЯ» НЕ ДОПУСТИТЬ ПРИМУСОВОГО ОБЄДНАНННЯ ГРОМАД, ЯКЩО УВІЙДЕ ДО ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

У нас спільні цілі. Тому я йду з Партією «ВІДРОДЖЕННЯ» на місцеві вибори і розраховую на Вашу підтримку!

Щиро Ваш,
Народний депутат України
Антон Володимирович ЯЦЕНКО

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.