До Умані почали масово завозити ТІТУШОК

Опубліковано: 23.10.2015

Про це повідомляє Народний Депутат України Антон Яценко на своїх сторінках в соц. мережах.pub_138605899022126

Дорогі уманчани!
pub_138605899022126
Щойно стало відомо, що Олександр Цебрій, який має в кримінальному середовищі прізвисько «Льолік», розуміючи, що програє вибори міського голови, привіз до Умані кілька автобусів з «тітушками». Перед ними поставлено завдання за будь-яку ціну зірвати вибори.
Користуючись тим, що балотується від провладної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Цебрій сподівається, що бандитизм зійде йому з рук. Начальник Уманського міськвідділу міліції Віталій Школенко не вживає ніяких дій, оскільки має з Цебрієм дружні стосунки.
Я вже звернувся з заявою до керівника Черкаської обласної міліції, Міністра внутрішніх справ України і закликаю всіх уманчан, згідно чинного законодавства, у разі спроб зірвати вибори, бути готовими вийти на вулиці та розбити наметове містечко.
Також звертаюсь до ЗМІ, громадських організацій і міжнародних спостерігачів з проханням вжити заходів щодо висвітлення цієї ситуації в пресі та недопущення зриву виборів в Умані.
Я вірю, що бандитизм не пройде, і сподіваюсь на розсудливість і здоровий глузд Цебрія та партії, яка його висуває, оскільки перешкоджання волевиявленню громадян – це тяжкий злочин, за який передбачена кримінальна відповідальність.

Щиро Ваш,
Народний депутат України
Антон Яценко

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.