Дві уманчанки здійснили півсотні дитячих мрій

Опубліковано: 20.12.2015
DSC_3613Слова привітань та величезна кількість довгоочікуваних подарунків. В Умані волонтери разом зі Святим Миколаєм завітали до мешканців дитячого притулку. Напередодні свята діти писали листи Святому Миколаю зі своїми мріями та бажаннями. А виконувати їх взялися дві уманчанки Надія Суха та Лілія Гребінь. Лише за два тижні вони зуміли реалізувати в життя 50 дитячих бажань.
Благодійна акція до дня Святого Миколая для дітей Умані стартувала з Києва. Уманчанка Надія Суха вже 10 років мешкає в столиці. Проте душа все одно тягнеться додому. Тому останні декілька років дівчина організовує благодійні акції в Умані. Допомагає їй в цьому подруга та волонтер Лілія Гребінь.
Дві уманчанки здійснили півсотні дитячих мрій– Дитинство закінчується там, де закінчується віра в чудеса. Тому ми вирішили продовжити якомога довше цю вірю для дітей, які позбавлені батьківського тепла. В кожної дитини є бажання, яке вона тримає в серці. Ми попросили написати про них у особистому листі до Святого Миколая, – розповідає Надія Суха. – Коли ми їх читали, навіть плакали. Такими щирими та відкрити були ці послання. Діти листи розмальовували. Дехто хитрував, і писав по 2-3.
Допомагали придбати індивідуальні подарунки для дітей переважно кияни. А особливо працівники фірми, у якій працює Надія Суха.
Старші діти просили плеєри, а малеча– м’які іграшки, ляльки. Одна дівчинка попросила пригодницькі книги. Крім бажаних дарунків, діти отримали різноманітні солодощі.
Дві уманчанки здійснили півсотні дитячих мрій
Дві уманчанки здійснили півсотні дитячих мрій
Дві уманчанки здійснили півсотні дитячих мрій
Дві уманчанки здійснили півсотні дитячих мрій
– Від проведеної роботи ми отримали величезне задоволення. Особливо, коли бачили щасливі очі дітей. Дуже вдячні всім, хто долучився до нашої акції, – продовжує Надія. 
Також долучилися до волонтерської акції і студенти факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ ім. П. Тичини. Вони організували в університеті благодійний ярмарок, на виручені кошти від якого придбали для дитячого будинку декор, аби вихованцям там було ще затишніше.
Після привітань у дитячому притулку дівчата разом зі Святим Миколаєм відправилися до будинків пристарілих.
Дві уманчанки здійснили півсотні дитячих мрій
– Для наших дідусів і бабусь ми принесли необхідні для них речі. Це, звісно, солодощі – який ж День святого Миколая без них. Також передали білизну, шкарпетки, мило, шампуні  та інші засоби особистої гігієни, – розповідає Лілія Гребінь. – Їм наша увага дуже потрібна. Особливо в такий святковий день. Джерело http://vch-uman.in.ua/material.php?id=1582

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.