За гроші чи за ідеї боряться так звані “активісти” в Умані?

Опубліковано: 06.02.2016

DSC_0690-300x199

04.02.2016 з дивних причин в м. Умані об 11:00 активістами ВГО «Майдан» проведено акцію протесту проти діяльності місцевого підрозділу СБУ.
Цікавий хід подій.
Після призначення керівником Уманського МРВ УСБУ Сергія Ковіти місто почуло про роботу СБУ. А саме, підрозділом неодноразово припинялась діяльність співробітників МВС міста та регіону, яка пов’язана із незаконним обігом наркотиків. Крім цього, ними у чотирьох випадках затримувалися посадовці регіону на вимаганні хабарів (у земельній та господарській сферах).
Безперечно, вказана діяльність може налякати місцевих підприємців та активістів, діяльність яких носить протиправний характер.
Так, фінансовим та духовним натхненником вказаної акцій виступає один із місцевих підприємців, стосовно діяльності якого наприкінці 2015 року представниками фіскальної служби відкрито кримінальне провадження щодо ухилення від сплати податків на суму більш ніж 500 тисяч гривень.
На його думку, вказані дії представників фіскальної служби мотивовані прямою вказівкою Сергія Ковіти, що слугує прямим підтвердження тиску останнього на місцевих підприємців. Проте, незрозуміло, з якого це часу виявлення злочинів є тиском на підприємців.
Тобто, підприємці міста не зважаючи на війну в Україні та складності у бюджетній сфері хочуть і надалі ухилятися від сплати податків і щоб при цьому їх не турбували, бо вони ж бізнесмени.
Вказане змушує задуматися про те, що кожен злочинець, який має кошти, може проплатити активістів та прикриваючись лозунгами боротьби із корупцією в правоохоронних органах, та люстрацією, знімати з посад невигідних людей, які не дозволяють «спокійно» незаконно заробляти гроші та призначати на їхні посади тих «борців із злочинністю», які будуть не помічати протиправної діяльності, а просто отримувати зарплату за перегляд телепрограм.
Для нас, як для журналістів, все ж таки не зрозуміло, за що все таки боряться так звані “активісти” в місті? За відстоювння чужого незаконно го бізнесу, отримуючи за це гроші чи за ідеї?!

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.