23 погруддя Леніна на Черкащині досі не демонтовано

Опубліковано: 08.02.2016

   У рамках декомунізації на Черкащині залишилися не демонтованими 42 пам’ятники та пам’ятних знаки, у тому числі гранітні обеліски, стели, дошки, погруддя, які пов’язані з комуністичним режимом. З них 6 – в обласному центрі, а інші в районах, зокрема, Драбівському, Жашківському, Золотоніському, Канівському, Лисянському (7 знаків), Монастирищенському, Тальнівському, Уманському, Христинівському (аж 8 знаків), 4 в Черкаському.

З них найбільше погрудь Леніна – 23, також є погруддя Чапаєва, Котовського, Калініна, Щорса, Петровського, Джержинського тощо та цілий ряд обелісків і стел присвячених працівникам радянських органів держбезпеки та інше.

Про це на вранішній нараді в ОДА повідомив директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської ОДА Сергій Пасічник.

На виконання закону про демонтаж пам’ятників, облдержадміністрацією було підготовлено відповідне розпорядження місцевим органам, які повинні зробити це до 21 лютого. Опісля функції по демонтажу покладаються на облдержадміністрацію, яка повинна демонтувати перелічені знаки до 21 травня.-пише procherk.info

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.