Домашній арешт потенційному хабарнику з Умані

Опубліковано: 08.02.2016

ptyВикладачу «Уманського професійного ліцею», якого підозрюють у вимаганні хабара зі студентів, встановили міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Про це йдеться у постанові Придніпровського районного суду Черкас, – пише Прочерк.

Суд заборонив обвинуваченому покидати житло з 17 години до 8 години ранку наступного дня, строком 60 днів, тобто до 02.04.2016 року включно, поклавши на нього обов`язки передбачені ч.5 ст. 194 КПК України. А саме: не відлучатися з населеного пункту в якому він зареєстрований без дозволу слідчого, прокурора або суду, та повідомляти їх про зміну свого місця проживання, утримуватися від спілкування з свідками та учнями ДНЗ «Уманський професійний ліцей» куратором у яких він був і з працівниками навчального закладу, не відвідувати вказаний навчальний заклад та носити електронний засіб контролю.

Нагадаємо, освітянин вимагав від студента 5 тисяч гривень неправомірної вигоди за успішне проходження виробничої практики, складання іспитів та видачу диплому випускника навчального закладу

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.