Слідом за Черкасами в рейтингу за кількістю крадіжок йде Умань

Опубліковано: 08.02.2016

kradiyВитягають гаманці, крадуть автомобілі та ошукують винаймачів квартир. Такими, і не лише такими способами грабують черкащан винахідливі та зухвалі злодії. Які ж злочини трапляються на Черкащині найчастіше та де варто бути обережнішим повідомляє сайт ВІККА.

 

 

Протягом другого півріччя 2015 року надійшло 76 тисяч 900 заяв та повідомлень громадян про вчинені правопорушення, найбільша кількість яких зареєстрована в м. Черкаси – 24 тисячі 898 заяв. Наступними йдуть Уманський, Смілянський, Черкаський, Звенигородський, Канівський та Шполянський райони.

kradiy1

Разом з тим, найбільша кількість кримінальних проваджень зареєстрована в Черкаському, Смілянському, Уманському та Золотоніському районах.

 

Найпоширенішими видами кримінальних правопорушень, за даними Головного управління Національної поліції в Черкаській області, є злочини майнової спрямованості, а саме – крадіжки (8207 фактів). З них найбільше трапляються шахрайства, пограбування, квартирні крадіжки, незаконні заволодіння автотранспортом та розбійні напади.

kradiy2

Зазначені види злочинів переважно здійснюються у великих містах. Зокрема у Черкасах найбільше крадіжок протягом другого півріччя 2015 року було скоєно у мікрорайоні Митниця, Сєдова та Південно-Західному. Слідом за Черкасами за кількістю крадіжок йдуть міста Умань, Сміла та Звенигородка.

kradiy3

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.