Умань визнано одним із кращих центрів настільного тенісу України

Опубліковано: 11.02.2016

54026Уманські тенісисти зарекомендували себе на обласному та державному рівнях. Збірні команди Черкаської області для участі у чемпіонатах України на 95% складаються з уманчан.
У 2015 році уманські тенісисти брали участь у 42 спортивних змаганнях різного рівня: міських – 14; обласних – 4; всеукраїнських та чемпіонатах України – 10, здійснили 14 виїздів на державні та міжнародні змагання, здобули 12 медалей.
Багато змагань різного рівня були проведені на спортивній базі Уманського національного університету садівництва, у яких взяли участь понад 1000 учасників з усіх областей України, а у всеукраїнському турнірі “Софіївка 2015” взяли участь 220 спортсменів, що є найкращим показником за усі роки існування цього турніру.
У 2015 році тенісисти міста Умані відзначили ювілейну дату – 20-річчя заснування клубу настільного тенісу “Тайфун”. За роки існування на рахунку вихованців перемоги на чемпіонатах України, Європи і світу, участь в Олімпійських іграх. З моменту утворення і по теперішній час головною базою підготовки тенісистів є Уманський національний університет садівництва, а згодом і загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5. Організаторами та тренерами є Іван Чорнобаб, Юрій Голубєв, Володимир Чорнобаб. Беручи до уваги досягнення та популярність настільного тенісу, у 2015 році за ініціативи та підтримки відділу з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради була створена федерація тенісу настільного Черкаської області, головою якої обраний Чорнобаб Іван Федорович.
Черкаське обласне управління у справах сім’ї, молоді та спорту надало право нашій федерації представляти Черкаську область на офіційних державних змаганнях та сприяти розвитку настільного тенісу у регіоні.
2016 рік – рік нових планів, спортивних надій, головною з яких є здобуття ліцензії на участь Ярослава Жмуденка в Олімпійських іграх, що відбудуться у Ріо-де-Жанейро.
Разом з відділом з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради розроблено календарний план спортивних змагань, що охоплює усі вікові групи. Календар достатньо напружений – 14 міських, 4 обласних та 23 всеукраїнських змагань, тому шанувальники настільного тенісу, спортсмени вищих розрядів повинні наполегливо тренуватись, щоб славні традиції нашого міста та уманських тенісистів відповідали статусу одного із кращих центрів настільного тенісу України.
Велика кількість дітей, які мають можливість займатися улюбленим видом спорту, дає свої наслідки. Завдяки наполегливій праці тренерів, розумінню і допомоги батьків спортсменів, підтримці міської влади та спонсорів, ми маємо високі результати.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.