Без даху над головою залишилась сім’я АТОвця

Опубліковано: 12.02.2016

Будинок родини Кравців, що проживають у селі Тинівка Жашківського району, згорів через несправну електропроводку. Чоловік Олександр Кравець зараз знаходиться у зоні АТО, а його дружина з двома дітьми залишилась без даху над головою.

Без даху над головою залишилась сім’я АТОвця

Як розповіла у коментарі «Прочерку» сільський голова села Тинівка Людмила Руда, сім’я Кравців – порядні люди, постраждали від нещасного випадку. Зараз Ольга Кравець разом з двома неповнолітніми дітьми проживає у батьків.

– Питання цієї родини розглядається на обласному рівні. Але допомагають і місцеві жителі та підприємці. Селяни спільними зусиллями збирали кошти, 10 тисяч виділив «Добробут», спілка афганців також обіцяють допомогти у відбудові будинку. Із сільського бюджету також плануємо виділити кошти, – говорить сільський голова.

Без даху над головою залишилась сім’я АТОвця

За словами пані Людмили місцеві підприємці готові допомогти родині у відбудові помешкання як коштами, так і будматеріалами. Однак, роботи з відбудови будинку скоріш за все, розпочнуть навесні.

Небайдужі знайомі родини просять усіх за можливістю відгукнутися і матеріально допомогти сім’ї Кравців, які потрапили у скрутну життєву ситуацію.

4149497830701050 – ПРИВАТБАНК

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.