Автомайдан-Черкаси повезе на передову подарунки від черкаських школярів

Опубліковано: 16.02.2016

«Автомайдан-Черкаси» повезе артилеристам нові вітання від черкаських школярів – солодощі і принтер формату А-3 для друкування карт. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.
1455617438_8
Автомайдан-Черкаси повезе на передову подарунки від черкаських школярів
– Днями ми доставимо нашим військовим у зоні АТО нові подарунки від черкаських школярів, – розповідає активіст ГО «Автомайдан-Черкаси» Яна Щербатюк. – Це солодке вітання від школи №12 та (на спецзамовлення артилеристів) принтер формату А3 для друкування карт. Цей вид оргтехніки є дороговартісним, тому наразі ми шукаємо ще бажаючих приєднатися до збору коштів. Першими бажання допомогти виявила школа-інтернат №14, яка передала нам 1500 грн.

Поїздку до зони АТО ми плануємо уже наприкінці тижня – і всі подарунки від черкаських шкіл (вчителів, дітей та їх батьків) плануємо доставити до 43-ї артбригади, якою опікуємось уже майже рік. Ми щиро вдячні і Черкаській ЗОШ-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради, і Черкаській ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 – за їх патріотизм та турботу про наших військових у зоні АТО. Адже обидві ці школи, з власної ініціативи, постійно допомагають нашим захисникам – і теплими словами у виготовлених дитячими руками листівках, і благодійними концертами та ярмарками, і плетінням маскувальних сіток.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.