На Черкащині автобус потрапив у аварію на залізничній колії(відео)

Опубліковано: 16.02.2016

large (1)
Рейсовий автобус потрапив у аварію на залізничній колії. Водій повертався у місто Золотоноша із села Привітне Золотоніського району. Спускався із крутого спуску, не зміг загальмувати перед поворотом і заїхав на залізничні шляхи. Пасажирів у салоні автобусу не було.

“На тому місці крутий спуск і поворот під 90 градусів. Водій сказав, що їхав зі спуску, потрібно було пригальмувати і повернути. Гальма відмовили. У поворот не ввійшов, перелетів чотири залізнодорожніх полотна. Автобус ударився кабіною і передом. Зупинився між третім і четвертим полотном, перегородив шлях. Нам зателефонували чергові із залізничного переїзду, який був поряд. Відразу закрили переїзд, бо мав через 20-30 хвилин йти дизель. Водій дуже не постраждав. Тільки вдарився головою об лобове скло”, – говорить Вадим Капля, начальник пожежно-рятувальної частини міста Золотоноші.

Рятувальники за допомогою лебідки витягли автобус з колій на узбіччя.

Через аварію ніхто не постраждав. Приміський дизель-потяг “станція Гребінка–станція Шевченко”, який в той час мав їхати через переїзд, відстав від графіку на 40 хвилин.
https://www.youtube.com/watch?v=zrUSuQohVxI

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.