15 березня на Уманщині стартує двомісячник з благоустрою

Опубліковано: 16.03.2016

Традиційно з початком весни по всій країні активно розпочинаються роботи по наведенню належного санітарного стану територій. З цією метою відповідно до розпорядження голови Уманської районної державної адміністрації №47 від 14.03.2016 «Про проведення двомісячника по благоустрою, озелененню, поліпшенню стану довкілля населених пунктів району», згідно з яким з 15 березня розпочато роботи по упорядкуванню територій населених пунктів.

Акція з благоустрою це не лише підготовка району до початку весняно-літнього сезону та відзначення державних, місцевих та релігійних свят, але і можливість кожного долучитись до корисної справи.

Метою проведення весняного двомісячника є поліпшення рівня благоустрою, санітарного та технічного стану об’єктів інфраструктури району після експлуатації в осінньо-зимовий період 2015-2016 рр. До того ж, він включатиме в себе наведення благоустрою при в’їздах у села: розчищення парослі дерев, кущів, прибирання придорожніх смуг, приведення у естетичний вигляд в’їзних знаків з назвами сіл та зупинок громадського транспорту.

Варто зазначити, що Уманський район також організує на території району проведення суботників, залучивши усі управління, відділи та служби райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, не залежно від форм .

Джерело http://umanrda.gov.ua/

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.