На Уманщині найбільше військових-контрактників

Опубліковано: 19.03.2016

В області укладено контрактів з 282 кандидатами-військовослужбовцями. Черкащина ж має протягом першого кварталу цього року забезпечити комплектування посад рядового та сержантського складу ЗСУ в кількості 670 осіб. Про це повідомили у Шполянській РДА, передаєУНН-Центр.

Нині найбільше контрактів укладено в Уманському районі, Черкаському, Золотоніському, Чорнобаївському, найменше – в Драбівському, Городищенському, Кам’янському, Катеринопільському, Христинівському.

Додамо, що з 1 січня 2016 року підвищено військовослужбовцям підвищено заробітню плату від 7000 грн до 12000 грн, одноразову матеріальну допомогу впродовж року, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку, професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування та інше.

Військовослужбовцям, які призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, у разі їх прийняття на військову службу за контрактом виплачується одноразова грошова допомога.

Для рядових військовослужбовців вона становить 11 024 грн, для сержантського і старшинського складу – 12 402 грн, а для офіцерів – 13 780 грн. Також з 2016 року військовослужбовцям виплачуватимуть доплату за безпосереднє перебування в зоні проведення – три заробітні мінімуми.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.