Реєстрація малюка не виходячи з пологового будинку

Опубліковано: 19.03.2016

Відтепер щоб отримати свідоцтво про народження дитини немає потреби йти до РАГСу, – повідомляє виконавчий комітет Уманської міської ради.

Починаючи з 18 березня 2016 року, в Умані діє пілотний проект, завдяки якому здійснюється реєстрація новонароджених дітей безпосередньо у приміщені пологового будинку.

Від учора чотири уманчанки отримали свідоцтва про народження дітей під час виписки з пологового будинку. З цією подією їх привітали заступник міського голови Ольга Радченко, начальник відділу РАГС м. Умані Валентина Іскра і головний лікар Уманського пологового будинку Олег Семенда.

Як підкреслила Валентина Іскра, спрощення процедури реєстрації новонароджених здійснено з метою наближення адміністративних послуг до громадян.

– Таке нововведення є дуже зручним для мам, адже не треба витрачати час у чергах. Його повністю можна присвятити дитині, – зазначила Ольга Радченко.

Ольга Олександрівна побажала новонародженим мешканцям Умані здоров’я і щасливої долі та вручила новоспеченим батькам подарунки від міської ради.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.