В Умані розгорається війна за дитячий садочок

Опубліковано: 19.03.2016

Замість берізок і ялинок – надгробки, замість великої спальні для всієї групи – кімнатки на кілька осіб. Батьки дитячого садочку №3 б’ють на сполох. Вже зі звичного для них, хоч і маленького, але теплого і з ремонтом приміщення, їх переводять в гуртожиток школи-інтернат дорога до якого пролягає через старе кладовище.

Дитячий садочок №3 вже 72 роки орендує приміщення університету Садівництва. Питання про виселення діток на слуху вже протягом 10 років, але цього річ відділ освіти від слів перейшов до дій, які викликали в батьків шалене обурення.

«Я не хочу, щоб моя дитина ходила в садочок повз кладовище. Ми бачили те приміщення: маленькі кімнати, немає роздягалень, туалети та умивальники для діток завеликі, не має затишного місця для будівництва дитячої площадки. Ми тільки зробили ремонт у садочку, а тепер нас відправляють в інтернат де немає жодних умов»- зазначила Світлана, мати дитини, що відвідує садочок.

На звернення батьків директор школи відповів, що стіни ніхто ламати не буде, а приміщення гуртожитку значно більше ніж дитячий садочок №3, є велика їдальня та багато кімнат які можна облаштувати під роздягальні ігрові і спальні, тому батьки і вихователі даремно б’ють на сполох.

Чутки про обурення батьків дійшли і до начальника відділу освіти Оксани Мельник, на що керівник відповіла: «Ми нів’якому разі не хочемо нашкодити дітям. В дитячому садочку №3 записана 121 дитина, а ходить 50-60, адже приміщення маленьке і не може вмістити всіх діток. Тому для зручності садочок буде перенесено на базу школи. Так, як приміщення садочку перебуває в оренді на його утримання йдуть шалені кошти, близько 20 тисяч на місяць, а це 240 тисяч на рік. За ці гроші можна зробити чудовий ремонт у новому садочку. На даний момент в бюджет закладено 90 тисяч на облаштування приміщень і дитячої площадки.»

Щоб там не обіцяло керівництво, батьки категорично відмовляються переходити на нове місце, і налаштовані вкрай серйозно: «Якщо наш садочок спробують перенести ми піднімемо на вуха усе місто: звернемось до керівництва, влаштуємо мітинги, залучимо пресу та телебачення, -так як безпека і благоустрій наших дітей на першому місті» – зазначено у звернені батьків до начальника відділу освіти.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.