Екс-редактор тижневика на Черкащині працює на кілька російських видань (ФОТО)

Опубліковано: 20.03.2016
Іллюстрація до новини "Із переїздом у Росію в журналістки навіть стиль одягу змінився"
Із переїздом у Росію в журналістки навіть стиль одягу змінився

Фото: zolotonosha.ck.ua

Сліди Ольги Чукмарової, колишнього головного редактора районного тижневика “Вісник Золотоніщини” цілком випадково знайшлися аж за 140 кілометрів від Москви. Журналістка, найактивніша діяльність якої на посаді очільника газети прийшлася на перший рік після Майдану, нині працює на низку місцевих російських ЗМІ.

Ольга Чукмарова відзначилася принциповою словесною війною із містом як на шпальтах свого видання, так і особисто. У буремний для України 2014 рік, коли Золотоніський район майже рік перебував без голови РДА, нею порушено немало провокативних тем. Більшість з них – на суто політичну тематику, які негативно впливали на добробут місцевого населення.

Нині екс-редактор золотоніського видання живе у місті Переяславль-Залеський, Ярославської області, у Росії. Працює в місцевій газеті “Переяславская неделя”, новинному порталі pro-pereslavl.ru. Змінилася і тематика матеріалів: героїчність, нагороди та грамоти російських МНСників; ювілей Переяславської податкової; податки, які виростуть, але будуть більш справедливими; пряма телефонна лінія з мером міста в усіх кремлівських традиціях; прожитковий мінімум, котрий “растёт, но медленно”

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.