На уманщині збудують сучасний елеватор “Нібулон”

Опубліковано: 20.03.2016

Уманчани на громадських слуханнях підтримали будівництво елеватора, який планує спорудити «Нібулон».

Учасники громадських слухань переважною більшістю голосів (117 – за, 0 – проти, 1 – утримався) погодили Детальний план території з метою розміщення комплексу по прийманню, зберіганню та відвантаженню зернових та олійних культур в адміністративних межах Ладижинської сільської ради за межами населеного пункту. Про це повідомили в Уманській РДА.

Нібулон елеваторПредставники компанії «НІБУЛОН» розповіли присутнім на заході про свої плани збудувати надпотужний елеватор на Уманщині вартістю 15 млн. доларів США. Його оборотність складе до 200 тис. тонн зернових на рік. Він буде обслуговувати три області. Спорудження комплексу займе лічені місяці.

Довідково: Компанія «НІБУЛОН» сьогодні – це один з найбільших вітчизняних сільгосптоваровиробників, інвесторів і експортерів, один з лідерів вітчизняного аграрного ринку. За 24 роки своєї діяльності компанія «НІБУЛОН» інвестувала в економіку України понад 1,6 млрд доларів США. На сьогоднішній день компанія розвинула свою структуру до 43 підрозділів у 12 регіонах України та ефективно обробляє 82,5 тис. га орендованих земель сільськогосподарського призначення. Уже кілька років поспіль «НІБУЛОН» займає лідируючі позиції в експорті зернових та олійних культур в Україні.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.