Нові назви уманських вулиць внесено до державного реєстру

Опубліковано: 23.03.2016

narada22 березня відбулося засідання комісії з питань збереження історичної спадщини, найменування, перейменування вулиць, провулків, площ, проспектів, парків, скверів та встановлення пам’ятних знаків в місті Умані, інформує виконком.

Голова комісії, секретар Уманської міської ради Людмила Кирилюк повідомила, що з Черкаської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України прийшло офіційне підтвердження про внесення перейменованих вулиць, провулків м. Умані до словника вулиць населених пунктів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Члени комісії розглянули питання встановлення меморіальної дошки Олексію Курмашеву по вул. Комарова, 12, а також звернення мешканців міста щодо перейменування деяких вулиць.

Людмила Кирилюк підкреслила, що 103 вулиці і провулки, а також 2 площі міста були перейменовані відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Тепер процедура перейменування вулиць здійснюватиметься згідно з Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

http://04744.info/novyny-umani-ta-rehionu/item/21091-novi-nazvy-umanskyh-vulyts-vneseno-do-derzhavnogo-reyestru

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.