Уманчанка незаконно отримала допомогу, передбачену для одиноких матерів, – прокуратура

Опубліковано: 23.03.2016

Уманська місцева прокуратура звернулася до Уманського міськрайонного суду із позовною заявою про стягнення надмірно виплачених бюджетних коштів до матері, яка безпідставно отримала допомогу на дітей одиноким матерям.

Відповідач, жителька Уманського району, всупереч вимог Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» не повідомила управління праці та соціального захисту населення Уманської РДА про обставини, що впливають на її виплату.

Зокрема, мати дитини, не перебуваючи в зареєстрованому шлюбі з чоловіком, проте проживаючи разом із ним, виховуючи доньку та ведучи спільне господарство, права на одержання допомоги, встановленої на дітей одиноким матерям, не мала. У зв’язку з чим, безпідставно та незаконно отримувала допомогу на дітей одиноким матерям.

Прокуратурою доведено свою правову позицію в суді та постановою Уманського міськрайонного суду від 23.03.2016 адміністративний позов прокурора задоволено в повному обсязі, з відповідачки стягнуто переплачену суму державної соціальної допомоги на дітей одиноким матерям.

Про це інформує прес-служба уманської прокуратури.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.