Депутати райради не змогли погодити межі Христинівки

Опубліковано: 25.03.2016

Депутати районної ради “провалили” голосування за встановлення меж міста Христинівка. Про це на “Фейсбуці” напилала депутат христинівської міської ради Світлана Скрипчинська.

“Закінчились часи тупого бичування. Районна рада з тріском провалила погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Христинівка. І справа зовсім не в поганих депутатах районної ради, а в цинічній непристойності того, що вирішення питання пропонувалось за старою методикою: обідрати меншого, щоб старшому жилося краще.

Рішення проводилось поспіхом: 17.03.- було попереджено міських депутатів про екстрену сесію на 18.03. (при цьому хочу зауважити, що проект десь блукав ще з 2010 року) і вона відбулась , і міські депутати проголосували «За» , інакше і не могло бути , адже ми від початку нашої роботи в раді намагались пришвидшити процес встановлення меж міста, розуміючи важливість цього рішення – це нам надає можливість вирішити ряд земельних питань, можливість ефективного контролю та планування. В такому ж екстреному порядку була скликана сесія районної ради- в п’ятницю 18.03.-повідомили,21.03.- провели, президія відбулась в цей же день за годину до сесії. Одним словом хотіли протиснути . Та не так сталось, як гадалось. Сільські голови Орадівки( у них місто хотіло відтяпати бюджетонаповнююче підприємство-заправку) та Верхнячки(котра не хоче втрачати землі, що дають дохід від оренди) почали відстоювати своє право, право своєї громади, жителів об’єднаних спільною власністю. Депутати після обговорення прийняли рішення – «18»- проти, «3» – утримались- проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Христинівка не погоджено.

І що далі?- запитаєте ви. Все дуже просто. Тут повинна включитись мудрість і розважливість керманича міста, вміння домовлятись і відстоювати інтереси своєї громади, а не тільки своєї сім’ї . Що ми маємо зараз : кволий бюджет, недієздатний апарат міської ради на утримання котрого передбачено 1 млн.769 тис.504 грн., при чому на оплату праці 14 штатних одиниць 1млн.442 тис.243грн.( середня 8тис.585грн./ на одного),програми- котрі не мають нічого спільного з програмами розвитку, за винятком школи мистецтв. Щоб не бути голослівною наводжу програму «Спорт для всіх»: обсяг фінансування – 266тис.794грн.- оплата праці з нарахуваннями 6-ти штатних одиниць(3.5 одиниць спеціалісти:Марзанич В.І.,Наконечна Л.В.,Ревнюк Ю.В.;2,5 одиниці – тех.працівники невідомі) в розмірі 235тис.314грн.,на оплату енергоносіїв -16тис.480 грн. і лише 15тис.на придбання товаро-матеріальних цінностей. Звіту про роботу міського центру фізичного здоров’я , за вимогою депутатів, ми до цього часу так і не почули(не важко здогадатися чому).Всі пропозиції депутатів щодо наповнення бюджету просто ігноруються і не розглядаються. І це закономірно для тих хто не хоче робити , а тупо живе як паразит на тілі громади міста.” – прокоментувала Скрипчинська рішення райради.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.