ІНТЕЛЕКТУАЛИ УМАНЩИНИ ЗНАЙШЛИ АЛЬТЕРНАТИВУ ВІДОМІЙ ГРІ «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

Опубліковано: 26.03.2016

У стінах районної центральної бібліотеки відбулася неординарна подія – інтелектуальний марафон «Хто?Де?Чому?» між командами інтелектуалів «Інтел», до якої увійшли мудрі, досвідчені, енергійні та допитливі представники старшого покоління, які ведуть активний спосіб життя, і командою РЦБ. Гостями бібліотеки були І.Чиж, В.Голинська, О.Борисюк та О.Олефірова.

Ініціаторами проведення зустрічі стали капітан команди «Інтел» С.П. Буряк – гарячий прихильник Книги та Л.М.Кравчук – директор районної бібліотеки, які впевнені, що книга ніколи не стане завтрашнім днем, а запит на мудрість завжди буде високим.

Символом інтелектуального двобою стала Мудра Сова, а звуковий супровід максимально створював атмосферу традиційних «Що?Де?Коли?». Гра проходила у напруженій, проте дружній атмосфері. Кожна команда затято боролася за право стати переможцем, тому усі учасники продемонстрували гідний рівень знань, переконали журі та гостей у тому, що вони багато знають і читають, цікавляться історією та культурою.

Хоча подібний масовий захід проведений уперше і є пробним, результат перевершив сподівання. Учасники продемонстрували ерудованість, беручи участь у різноманітних інтелектуальних іграх та конкурсах, мали можливість змістовно провести своє дозвілля.

Інтелектуальна гра сприяла повноцінному спілкуванню представників різного віку, професій та уподобань і є прекрасним стимулом для їх подальшого самовдосконалення. Сподіваємося, що приклад інтелектуалів старшого покоління заохотить до участі в подібних заходах прихильників глибоких знань і гострого розуму.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.