Скандальний уманський салон краси підозрює конкурентів у нечесній грі

Опубліковано: 26.03.2016

Історія, про дівчину, яка нібито постраждала після обслуговування в одному з уманських салонів краси, досить швидко розлетілася соцмережами і нині активно обговорюється користувачами з усього світу.

Власники, адміністрація та працівники салону протягом кількох днів намагаються сконтактувати з головною героїнею цієї історії дівчиною Ніною, аби з’ясувати причини її проблем зі здоров’ям, та в разі медичного та юридичного підтвердження їхньої вини готові відшкодувати вартість лікування та компенсувати нанесені збитки. Проте власники салону також припускають, що дана новина може бути чорним піаром, який проти них застосовує хтось із конкурентів.

– Звичайно, ніяких доказів ми не маємо, це лише наші здогадки і припущення, – пояснює пані Світлана, власниця салону краси «Beauty time». – Проте всі майстри і адміністратори нашого салону вже кілька днів живуть цією історією і обдумують її з усіх сторін. І всі разом ми помітили кілька нюансів, які наштовхують нас на думку, що історія, яку розповіла дівчина Ніна, не є зовсім правдивою.

Так, адміністратор і майстер салону визнають, що дійсно обслуговували дівчину на ім’я Ніна в своєму салоні 17.03.2016 р., і важливо те, що клієнтка не попереджувала про схильність до алегрічних реакцій шкіри на фарбу. Також зазначають, що дівчина немісцева (тому, очевидно, і наплутала з назвою салону, озвучивши його як «Beautiful time», а не «Beauty time», як він називається насправді), але мала номер закладу, на який подзвонила і записалася на процедуру з фарбування волосся. Окрім цього проблеми зі здоров’ям з’явились аж через кілька днів після фабування.

На фото, оприлюдненому дівчиною, не видно почервонінь шкіри голови чи алергічного висипу

– Дуже довго обирали колір, – розповідає майстер Олена, яка має більш ніж 10-річний стаж роботи перукарем. – Клієнтка давно не фарбувала волосся, тому воно в неї сильно відросло – на кінцях було пофарбоване у світлий тон, а переважав власний темний колір. Оглянувши її, я запропонувала зробити плавний рівномірний перехід від темного до світлого («омбре»), але дівчина не прислухалась до поради, вона хотіла повністю перефарбуватись у світлий тон.

Майстер також розповідає, що після того, як клієнтка власноруч обрала відтінок, її попередили, що за один сеанс фарбування перейти від її кольору до такого світлого не буде можливим, утвориться рудуватий відтінок. Але дівчина наполягала на своєму виборі.

– Після фарбування, яке тривало близько двох – двох з половиною годин, алергічної реакції не було. Колір, який ми отримали в результаті процедури, повністю відповідав обраному на фарб-картці, що ми перевірили, приклавши кінчики волосся клієнтки до зразка з каталогу, – додає перукар.

Власники запевняють, що салон користується виключно якісними італійськими матеріалами від торгових марок Vitality’s та Nouvelle та має на них відповідні сертифікати якості.

Та основне, що бентежить власників салону «Beauty time», це те, чому дівчина не звернулась в першу чергу саме до них зі своєю скаргою, адже зазвичай незадоволені клієнти в першу чергу вимагають компенсації від тих, хто наніс їм шкоду. Постраждала не відповідає на телефонні дзвінки з салону, не виходить на зв’язок у соцмережах.

– Ми хочемо вирішити питання полюбовно, а для цього перш за все маємо з’ясувати, до якого медичного закладу зверталась клієнтка і хто виписав їй ліки, зазначені в чекові, фото якого дівчина поширює в Інтернеті. Але, на жаль, знайти жодної інформації не вдалось, – розповідає пані Світлана, власниця салону. – Тому в понеділок подаватимемо офіційні запити в місцеві медичні заклади.

Якщо отримати офіційного підтвердження того, що набряки на обличчі дівчини, які вона демонструє на фото в Інтернеті, дійсно стали наслідком процедур, які вона пройшла в салоні, то салон готуватиме позов до суду, аби захистити честь і гідність свого майстра та закладу.

Колектив салону наголошує, що вони не ховаються від відповідальності, якщо дійсно нанесли шкоду клієнтці. В той же час вони готові до діалогу, якого з невідомих причин уникає постраждала.

Зв’язатись із «Beauty time» можна за телефоном 096 033 88 47.

http://04744.info/novyny-umani-ta-rehionu/item/21137-skandalnyj-umanskyj-salon-krasy-pidozryuye-konkurentiv-u-nechesnij-gri

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.