Христинівські пенсіонери перекрили Вінницьку трасу

Опубліковано: 27.03.2016

Христинівські пенсіонери втрачають свої приміські городи, які знаходяться на землях сусідніх сільських рад. Ці ділянки Держгеокадастр роздає учасникам АТО.

Як ми уже повідомляли, впродовж багатьох років землі держрезерву навколо міста Христинівка надавалися під городи міським пенсіонерам. Але, як виявилося, документально не було укладено договору оренди, тож юридично ці поля вважалися абсолютно вільними. Це призвело до того, що Держгеокадастр надав ці ділянки у власність учасникам АТО, які мають право на отримання по 2 гектари землі. Атовці вже хочуть їх засівати, а пенсіонери не погоджуються з тим, що в них відібрали їхні городи, за які вони впродовж багатьох років сплачували плату за користування, обробляли, удобрювали, а минулої осені заплатили чималі гроші за оранку.

12 березня більше сотні пенсіонерів прийшли під стіни Будинку рад з вимогою залишити їм їхні городи, у які вони вклали чимало праці та коштів. Але конкретної відповіді, яка б задовольнила мітингувальників, так і не отримали.

Тож, 24 березня пенсіонери та активісти, які не залишилися осторонь проблеми, як і попереджали владу під час попередніх зустрічей, близько години блокували рух на Вінницькій трасі в районі села Мала Севастянівка. Пропускали лише автобуси та автомобілі спецслужб.

– Шановний пане Президенте! До Вас звертаються пенсіонери і робітники, яких обдирають аптеки, втридорога деруть міські христинівські князьки – власники магазинів, а тепер ще й повідбирали крихітні наділи – городи по 3-5 соток, які рятували пенсіонерів від голоду, – звернувся під час інтерв’ю до глави держави організатор акції протесту Дмитро Сокур, запитуючи, – чи це так було заплановано, щоб знищити пенсіонерів?

Також Дмитро Сокур повідомив, що за ним уже встановлено сліжку, а сам, уже колишній, голова РДА Олександр Ковбасюк ввечері проїздив повз його будинок та показував своїм «опричникам», де живе організатор «пенсіонерського бунту». Окрім цього, активний пенсіонер зазначив, що на нього вже хочуть завести кримінальну справу.

На завершення, пенсіонери повідомили, що це була лише попереджувальна акція і, якщо днями їм не повернуть їхні городи, пенсіонери встановлять на трасі намети і перекриють її на невизначений термін – аж до вирішення проблеми на їхню користь.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.