Народний депутат Антон Яценко, впроваджує соціальну програму з безкоштовного оформлення спадщини

Опубліковано: 28.03.2016

Народний депутат Антон Яценко, впроваджує соціальну програму з безкоштовного оформлення спадщини, про що повідомив на
своїй сторінці у соціальній мережі фейсбукhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100004074104054&fref=ts

Дорогі мешканці сіл Уманського, Монастирищенського, Христинівського районів, сіл Легедзине та Вишнопіль Тальнівського району!
Як Ви знаєте, в Україні дуже гостро стоїть проблема оформлення спадщини. Люди хочуть зареєструвати земельну ділянку чи будинок, але це коштує дуже великих грошей, яких вони не мають, мова іде про десятки тисяч гривень. За допомогою в оформленні спадщини до мене почали звертатися жителі сіл. Тому, я, як народний депутат вирішив запровадити соціальну програму «Безкоштовне оформлення спадщини», та беру на себе всі видатки, організаційні та юридичні питання, щоб допомогти Вам оформити спадщину. Я прошу всіх мешканців сіл надавати інформацію стосовно спадщини до сільських рад, бо вони мені її будуть передавати. Мій юридичний департамент займеться цим питанням безкоштовно. Якщо хтось, із певних причин, не хоче звертатися до сільської ради, прошу телефонувати до секретаря земельної комісії і мого помічника на громадських засадах, депутата Черкаської обласної ради Клімова Євгенія Петровича за номером: (096) 439-52-10. Я буду радий всім Вам допомогти, постараюся зробити це максимально швидко. В свою чергу, прошу Вас не зволікати, а постійно з нами співпрацювати і все буде добре.
Хочу зазначити, що по земельним питанням я допомагаю отримати паї: працівникам соціальної сфери, воїнам АТО, в оформленні та реєстрації городів, і зараз ми займаємося оформленням спадщини, оскільки, Закон про оформлення спадщини не є ефективним. Тому, я дуже хочу Вам допомогти, щоб зняти цю проблему, принаймні на своєму депутатському окрузі. Буду радий Вам допомагати, сподіваюся що у нас все вийде! Щиро Ваш, народний депутат Антон Яценко!

1 Comment

  • Reply
    Таня Тютюнник
    29.03.2016 at 04:18

    А жителям міста допомога не потрібна? Оформити спадщину вже не можу 5 років!!!

Leave a Reply

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.