Студенти з обмеженими можливостями взяли участь у конкурсі краси

Опубліковано: 29.03.2016

Вона завжди мріяла про велику сцену і подіум, він про публічне визнання своєї творчості. Анна Хоменко та Ярослав Поляніцький – студенти з обмежиними можливостями, які раніше навіть не уявляли, що зможуть взяти участь в конкурсі краси, вже не кажучи про перемогу, повідомляє «Вечірня Умань«.

Зробити перший крок на зустріч мрії допоміг конкурс «Краси і сили», що відбувся 24 березня у стінах УДПУ ім. П. Тичини. Найважче подолати соціальні та ментальні бар’єри тим, хто не такий як всі. Та вийти на сцену і заявити про себе на рівні з усіма конкурсантками, Ані та Ярославу допомогла рішучість і велике бажання стати прикладом для тих, хто опускає руки.

10 красенів і красунь, 4 конкурси на випробування винахідливості, грації, таланту та інтелекту, в яких Анна та Ярослав найяскравіше заявили про себе? і не зважаючи на будь-які стереотипи вибороли перемогу.

ezi7gIQ1hlI

 

«Нарешті я знайшла себе. Раніше б ніколи не подумала, що зможу виграти у такому конкурсі. Але протягом цілого місяця я плідно готувалась, і старалась не пропустити повз вуха жодної поради й настанови. Цей конкурс допоміг мені відкритись. Стати ще сильнішою і упевнинною у собі» — ділиться враженнями Анна Хоменко.

 

 

 

 

 

За результатами конкурсу титули між учасниками розприділились наступним чином:

ysYs1ds2dJU

Серед дівчат:             

«Грація» – Водянюк Дана,

«Артистизм» –  Іванова Любов,

«Стиль» –  Казарян Тетяна,

«Талант» – Балагута Тетяна

«Краса ФСПО – 2016» – Хоменко Анна.

 

DSC_2924

Серед хлопців перемогу здобули:

«Позитив» – Кушнір Сергій,

«Артистизм» – Петрик Володимир,

«Талант» – Матернюк Микола,

«Стиль» – Станіславчук Дмитро

«Сила ФСПО – 2016»- Поляніцький Ярослав.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.