Уманські поліцейські ознайомили молодь із своєю роботою

Опубліковано: 29.03.2016

Днями в приміщені Уманського районного відділення поліції відбулася зустріч підростаючого покоління з представниками правоохоронних органів. Метою заходу було ознайомлення молоді з роботою уманських поліцейських. Про це повідомляє прес-служба СК ГУНП У Черкаській області. 

У ході проведення заходу старший інспектор капітан поліції Матрос Володимир Васильович розповів відвідувачам історію створення підрозділу, а також найбільш вражаючі моменти, які запам’яталися правоохоронцям під час несення служби. Більш детально Володимир Васильович зупинився на кримінальних правопорушеннях за участю неповнолітніх, види порушень та відповідальність за них.

До розповіді долучився начальник чергової частини відділення, підполковник поліції Шевченко Юрій Юрійович. Свою розповідь він акцентував на роботі чергової частини. Юрій Юрійович відмітив, що уся робота правоохоронців розпочинається саме з чергової частини. Яка цілодобово отримує та фіксує усі повідомлення про події, які мають місце на обслуговуючій території.

Щоб зустріч залишилася у пам’яті юнаків, працівники поліції продемонстрували зброю, спецзасоби, а також криміналістичну валізу, які використовуються в повсякденній службовій діяльності правоохоронців.

Під час зустрічі в приміщенні відділення панувала привітна атмосфера. Хлопчаки та дівчата задавали свої запитання, на що отримували компетентні відповіді від працівників поліції.

На згадку усі присутні зробили спільне фото.

Після чого працівники Уманського районного відділення поліції побажали підростаючому поколінню успіхів у навчанні та наголосили про неухильне дотримання законів України.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.