Антон Яценко. Не дамо розкрадати Уманські землі!!! (ВІДЕО ДИВИТИСЯ ВСІМ)

Опубліковано: 31.03.2016

Дорогі мешканці міста Умань! Про це розповідає Антон Яценко на своїй сторінці у фейсбукhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100004074104054&fref=nf

Звертаюся до Вас з приводу сесії Уманської міської ради, яка відбулася 29 березня. На цій сесії за безцінь було продано, якщо не сказати, вкрадено землю, 2,5 га на вулиці Гонти, 3, по ціні, вдумайтесь, 59 грн., за метр квадратний. Тобто для прикладу, якщо ви як громадянин захочете для житлового будівництва отримати землю, з вас візьмуть 1 500 грн. за метр квадратний, а тут без ніяких проблем компанія «Кепітал Сістемс» отримала землю безкоштовно, майже даром, а до цього вона сплачувала хоч якусь оренду місту. Фактично, це зговір ряду депутатів Уманської міської ради та керівництва міста Умань щодо дерибану цієї землі. Дуже дивує, що за цією компанією, як зясувалось, стоїть колишній заступник Міністра аграрної політики Андрій Євгенійович Дикун. Я, як народний депутат зараз це питання підіймаю, і не тому, що він балотувався на виборах, і постійно балотується та програє, справа не в цьому. А справа в тому, що, фактично, колишні і діючі посадовці вкрали у міста ще 2,5 га землі. Депутати фракції Партії «Відродження» в Уманській міській раді не голосували за це ганебне рішення, але два наші депутати проголосували. Усвідомивши свою помилку, вони склали мандати депутатів міської ради, щоб не дискредитувати надалі Партію «Відродження».
Я зі своєю командою звертаємось до міського голови пана Цебрія Олександра Володимировича, до секретаря міської ради пані Людмили Кирилюк, і наполягаємо, щоб на наступній сесії, це ганебне рішення було негайно скасовано. Якщо цього не буде зроблено, ми внесемо проект рішення про недовіру і зняття з посади секретаря міської ради пані Кирилюк, та розглянемо питання щодо недовіри міському голові. До цих подій максимально залучено ЗМІ та уманчан. Я дуже сподіваюсь, що через зайнятість Олександр Цебрій, не зміг детально ознайомитись з цим питанням тому, що не може 1 метр квадратний землі коштувати 59 грн., тобто ситуація, що 2,5 га в центрі Умані з комунікаціями фактично продано за 1,5 млн грн., що складає сьогодні середню вартість квартири в місті Умань, Ви вдумайтесь. Так не повинно бути! Тому, ще раз звертаю увагу, ми наполягаємо зараз на скликанні позачергової сесії Уманської міської ради, і винесенням рішення щодо скасування видачі землі за безцінь. Хоче пан Дикун викупити землю, я саме кажу викупити,тоді хай зробить об’єктивну оцінку землі, яка буде, в декілька разів дорожче, я в цьому впевнений. Вважаю, що пан Дикун повинен сплатити справедливу ціну за землю під свій завод, який, до речі, він обіцяє відкрити вже багато років. Прикро, що зараз це приміщення орендують під офіси. Але це справа така. Умань має отримувати справедливу ціну за свою землю. Ці гроші могли бути використані на лікування людей, на дороги, на школи, на садочки. Ми зараз викладаємо відео, де, можна побачити, що пан Дикун каже, «що, я зараз викуплю і тут же за значно більшу ціну здам в банк, і отримую кредит». Земля в Умані належить уманчанам і вони з кожної такої операції мають отримувати гроші у вигляді додаткових благ, як я вже казав, лікування людей, дороги, ліхтарі, вода та інше.
Дуже дивує останнє засідання. Я сподіваюсь, що Олександр Володимирович Цебрій не буде ставити на кон свою репутацію, також репутацію багатьох депутатів міської ради та стабільність в місті Умань з цього питання. Ми далі будемо інформувати громадськість з цього приводую. Окремо зверну увагу на те, що журналіст Володимир Гамалиця, який є редактором сайту «Вечірня Умань» дає повністю недостовірну інформацію, і каже, що начебто «Відродження» заблокувало інвестиції міста Умань. Ні про які інвестиції мова не йде. Йдеться про те, що просто Дикун за безцінь забирає цю землю собі, щоб потім її перепродати чи отримати під неї кредит, або під інші якісь не благовидні оборудки. Я прошу не звертати уваги на статті журналіста Гамалиці, оскільки він є штатним працівником компанії якраз «Кепітал Сістемс», саме він веде сайт пана Дикуна «Агравері», і постійно з ним співпрацює. Тому, він давно для нас вже не є журналістом, а просто працівником однієї з компаній пана Дикуна.
Ще раз кажу, що ми не дамо дерибанити в Умані землі. Я сподіваюсь, що це не завершиться акція масового протесту і достроковими місцевими виборами місті Умані. Якщо ж буде така ситуація я, спілкувався з нашою політичною силою і з іншими політичними силами, зараз не називаю їх, ми готові скласти мандати депутатів міської ради, щоб не бути кворумом в міській раді. Хоч це будуть перевибори, але це буде єдиний шлях, щоб припинити такі от ганебні речі. Досить грабувати уманчан.
Я дякую всім за увагу, хто дивився, і дуже сподіваюсь на Вашу підтримку і максимальний перепост!

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.