Софіївка – у трійці найбільш відвідуваних пам’яток України

Опубліковано: 31.03.2016

Які пам’ятки в Україні відвідують найчастіше? Відповідь на це питання дає туристичний портал IGotoWorld.comзавдяки картам відвіданих місць, створених користувачами порталу. Таких карт на ресурсі вже 1200, – пише портал Про Все.
На кожній з них користувачі зазначили місця, в яких вже побували чи в які хотіли б вирушити. На підставі цих оцінок портал склав рейтинг найбільш відвідуваних, найбажаніших і найпопулярніших визначних пам’яток.

У трійку лідерів у категорії найбільш відвідуваних пам’яток України потрапив парк на Черкащині.

Місце, створене з любов’ю, – парк «Софіївка». Тут прагнуть побувати закохані, так що не дивно, що чарівний парк зайняв третє місце в рейтингу. Прогулюватися парком особливо гарно навесні, милуючись буйством барв. Тут можна підібрати підходящий тур. А дізнатися про дивовижну історію кохання графа можете в нашій статті.

Другу та третю сходинку за відвідуваністю посіли Кам’янець-Подільська фортеця та Площа Ринок (Львів) відповідно.

Ще одна місцина на Черкащині потрапила до рейтингу найбажаніших для відвідування місць.
Древні скелі одного з найкрасивіших каньйонів України – Буцького опинилися у нашому рейтингу на другому місці, пише IGotoWorld.com.

Можливо, під час подорожі магічні камені повідають вам щось особливе… Екскурсія з Києва на казковий каньйон займе всього день.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.