За уманськими депутатами стежитиме пильне око народу

Опубліковано: 31.03.2016

З 1 квітня за діяльністю уманських депутатів стежитиме пильне око народу. В місті запрацює віртуальна приймальня «Запитай свого депутата» Такий проект стартує в Україні вперше, і саме уманчанам пощастить відчути переваги прямого діалогу з депутатом.

Як працюватиме віртуальна приймальня, і де шукати свого депутата розповідає засновник проекту, депутат від партії «Відродження» Ярослав Кулінєєв.

vbvbvv

Не виходячи з дому, кожен уманчанин, що користується інтернетом зможе звернутись до депутата свого округу з будь-яким питанням, проханням чи пропозицією.Відповіді депутатів формуватимуть загальний рейтинг, що дасть змогу уманчанам оцінити їх рівень роботи. Віртуальна приймальня міститиме контактні дані депутата номер телефону та електронну адресу.

Як знайти свого депутата якщо ти ніколи його не бачив?

-Для таких випадків створено окремий розділ «Знайти депутата» – потрібно лище ввести адресу свого проживання, наприклад «Комарова 12», і сайт покаже депутата який закріпленийза цим округом. Якщо ж на окрузі немає свого депутата, сайт відображатиме загальний список не закріплених за округами депутатів.

Як уманчани зможуть побачити хто з депутатів дійсно працює?

-Відповіді депутатів можна буде оцінити: «подобається» чи «не подобається», відповідно з цього формуватиметься 2 рейтинги найактивніших і найпасивніших. Це гарна мотивація адже ТОП-5 найактивніших публікуватимуться у пабліку «ТИПОВА УМАНЬ»

Нецензурні вислови, погрози, провокації, що чекає на такі повідомлення?

-Адміністратор попередньо переглядатиме питання, якщо вони не міститимуть образ та нецензурної лексики, повідомлення буде схвалено і депутат зможе дати на нього відповідь.

Що робити бабусям і тим людям які не мають інтернету?

-Близько 50 тисяч уманчан користуються інтернет послугами, тому проект охопить більшу частину аудиторії. Єдина альтернатива для бабусь – це їх внуки, які точно користуються інтернетом.

Офіційно сайт «Запитай свого депутата» розпочне роботу з 1 квітня.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.