За ніч Черкащині підірвали авто та кидали гранату у підприємців

Опубліковано: 03.04.2016

Якщо вчорашній “бада-бум” на вул. Невського у Черкасах із великою натяжкою ще можна було б вважати невдалим і запізнілим “жартом” на честь 1 квітня, то два сьогоднішніх вибухи, що прогриміли у Смілі вже нікого з мешканців області байдужими не залишать.

Як повідомляє “Смєляночка”,  3 квітня, близько третьої години ранку на мікрорайоні Богдана було підірвано автівку відомого в певних колах місцевого підприємця.

Із неофіційних джерел стало відомо, що причиною вибуху став безосколковий вибуховий пристрій.

Вже через декілька годин в центрі Сміли стався другий вибух. Цього разу за непідтвердженими даними, причиною вибуху стала граната, яку було підірвано біля багатоповерхівки за адресою вул. Соборна (Свердлова), 90.

У дворі будинку де стався другий вибух знаходилася автівка іншого підприємця, та відомого у місті лідера Правого сектора Євгена Саражі.

Цей факт вже став причиною виникнення багатьох пліток серед смілян. Самим популярним ранковим припущенням стала «народна» версія про помсту Євгену Саражі за бійку у міськраді під час дострокового відсторонення з посади міського голови Олексія Цибка.

Однак у колах близьких до правоохоронних органів, версію про помсту вважають маловірогідною та припускають, що вибух поблизу автівки Євгена Саражі є банальним збігом обставин. На це вказує і неушкодженість після вибуху його автівки, яка знаходилася на значній відстані та зовсім не постраждала.

В той же час підрив першої автівки є реальністю, – підсумовує видання.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.