Керівника уманського району притягнуть до дисциплінарної відповідальності

Опубліковано: 04.04.2016

Роботу з регіонального розвитку на Звенигородщині та Уманщині визнано незадовільною. А очільників обох районів притягнуть до дисциплінарної відповідальності. Таке рішення колегії Черкаської ОДА, що відбулася в п’ятницю.

На зібранні підбили підсумки соціально-економічного розвитку області. Найбільше зауважень в її керівництва до роботи Віталія Олійника та Василя Довбуша. Перший головує в Уманській РДА. Інший – у Звенигородській.

– На сьогодні ми маємо завдання № 1 – це залучення інвестицій, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – І саме з цього має починатися робочий день у керівників районів. Не буде інвестицій – не буде розвитку. Далі – належна увага до питань об’єднання територіальних громад і децентралізації. Приміром, ми скільки років боролися з органами юстиції через реєстрацію нерухомого майна. Я мав купу скарг від голів районів. А коли ці повноваження почали передавати на місця – довелося в ручному режимі контролювати процес. Це ж стосується і впровадження онлайн-системи державних закупівель. І це лише кілька наших пріоритетів. Керівники районів мусять усі питання соціально-економічного розвитку контролювати особисто. Бо саме їм відповідати.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.