На Черкащині недоглянуті і голодні діти втекли від матері яка зловживала алкоголем

Опубліковано: 04.04.2016

У Черкасах діти втекли від п`яної матері.

До чергової частини Управління патрульної поліції о 19.30 звернувся черкащанин і повідомив, що на вулиці Гоголя ходить малеча без супроводу дорослих. Інформацію передали патрульним екіпажам. Приїхавши на місце виклику із дітьми вже гуляли сусіди та небайдужі перехожі, які чекали на патрульних. Інспектори встановили, що шестирічна дівчинка та дворічний хлопчик втекли з дому бо їхня матір постійно пиячить і б`є їх. Діти були у брудному одязі, недоглянуті і голодні. Побоюючись, що їх знову жорстоко покарають, вони не хотіли повертатися додому.
Коли патрульні зайшли до квартири, жінка спала. Ледве розбудивши нетверезу матір вони намагалися відібрати у неї пояснення, але через захмелілий стан та говорила нерозбірливо і не пам`ятала повних даних своїх чад. Чоловіка громадянки та батька дітей зараз тимчасово позбавлено волі, а сама вона безробітна.
Черкащани, які в цей час спостерігали за ситуацією, одноголосно сказали, що не дозволять залишити дітей горе-матері. Інспектори хотіли відвезти малечу до когось із рідних, але вияснилось, що дідусь і бабуся одні проживають у Корсунь-Шевченківському районі, інші в Харківській області, а номера телефонів ніхто не знає, навіть матір.
Відібравши пояснення у заявника та свідків інспектори патрульної поліції у присутності понятих проінформували дітей, що їх відвезуть до дитячого будинку на що вони з радістю погодилися.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.