Водій джипа який на блокпосту у 2014 році насмерть збив героя на Подібній, не з’явився на суд

Опубліковано: 04.04.2016

 

Кримінальну справу обвинуваченого Юрія Кисельова, який 19 лютого 2014 року збив джипом біля села Подібна на Одеській трасі активіста Віктора Чернеця, розглядають у Тальнівському районному суді, інформують Вісті Черкащини.

Того дня Віктор Чернець разом з іншими активістами намагався перешкодити беркутівцям і тітушкам доїхати до Києва, де тривала революція Гідності. Його збив автомобіль, за кермом якого перебував Юрій Кисельов. Від отриманих травм Віктор Чернець помер.

На судове засідання до Тального прибула лише дружина збитого «майданівця» Наталя Чернець. Засідання призначили на одинадцяту, але розпочалося воно із запізненням на годину. За дивним збігом обставин, представники прокуратури, обвинувачуваний, адвокати, свідки не прибули.

Судді Ірині Воронковій нічого не залишалося, як поспівчувати потерпілій, яка даремно згаяла час і гроші на проїзд. Вона пообіцяла повідомляти потерпілу про участь у засіданнях. Коли відбудеться продовження розгляду справи суддя ще не вирішила.

Наталя Юріївна відмовилася давати будь-які коментарі журналістам, пославшись на розписку про нерозголошення таємниці слідства.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.