Футболісти з усієї України змагались в Умані (фото)

Опубліковано: 06.04.2016

З 25 березня по 3 квітня в Умані проходив ІІІ Всеукраїнський турнір з футболу серед юнаків трьох вікових груп U – 13 (2003-2004), U – 15 (2001-2002), U – 17 (1999-2000).

Футболісти з усієї України змагались в Умані (фото)

Змагання проводились за ініціативи відділення футболу Уманської дитячо-юнацької спортивної школи.

Підсумки ІІІ Всеукраїнського турніру з футболу

2003-2004 р.н.

1 місце – «ДЮСШ – Любомир» Ставище

2 місце – ДЮФК «Чорноморець» Одеса

3 місце – СДЮСШОР Черкаси

4 місце – «Новатор» Хмельницький

5 місце – ФК «Іллічівець – Умань»

6 місце – ДЮСШ Умань

7 місце – ДЮСШ Новоархангельск

8 місце – ДЮСШ-11 Одеса

Футболісти з усієї України змагались в Умані (фото)

Кращі гравці:

Березенський Костянтин – ДЮСШ  Умань

Левченко Максим – ФК  «Іллічівець – Умань»

Бедін Віталій – ДЮСШ  Новоархангельск

Батрушевич Дмитро – ДЮСШ – 11  Одеса

Середюк Артем – «Новатор»   Хмельницькийв

Компанієць Назар – СДЮСШОР  Черкаси

Рябоконь Максим – ДЮФК  «Чорноморець» Одеса

Диянчук Дмитро – «ДЮСШ – Любомир» Ставище

2001-2002 р.н.

1 місце – «ДЮСШ – Любомир» Ставище

2 місце – «Дніпро-80» Черкаси

3 місце – ДЮФШ Академія ФК «Зірка» Кіровоград

4 місце – ДЮСШ Умань

5 місце – ФК «Іллічівець – Умань»

6 місце – «Гірняк – Спорт» Комсомольск

7 місце – «Портовик» Южний

8 місце – ДЮФК «Атлетик» Одеса

Кращі гравці:

Стоян Віктор – ДЮФК  «Атлетик» Одеса

Цебелюк Роман – «Портовик»  Южний

Богомолов Кирило – «Гірняк – Спорт»  Комсомольск

Джемесюк Ярослав – ФК  «Іллічівець – Умань»

Решетило Володимир – ДЮСШ  Умань

Панас Володимир – ДЮФШ  Академія ФК «Зірка» Кіровоград

Давиденко Владислав –   Дніпро-80»  Черкаси

Замрига Богдан – «ДЮСШ – Любомир» Ставище

Футболісти з усієї України змагались в Умані (фото)

1999-2000 р.н.

1 місце – «Атлет» Київ

2 місце – «Юність» Чернігів

3 місце – «Локомотив-2» Київ

4 місце – «Локомотив» Київ

5 місце – ДЮСШ Умань

6 місце – ФК «Іллічівець – Умань»

Кращі гравці:

Абрамочкін Владислав – ДЮСШ  Умань

Гайденко Богдан – «Локомотив»  Київ

Козій Олександр – «Локомотив-2» Київ

Вінарський Олександр – ФК  «Іллічівець – Умань»

Хоменко Артем – «Атлет»  Київ

Ремезов Олександр – «Юність» Чернігів

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.