Майстер клас у рамках проекту “Танцюйте відчуваючи” довів, що танцювати може кожен.

Опубліковано: 06.04.2016

 

Майстер класс у рамках всеукраїнського проекту «Танцюйте відчуваючи» довів, що танцювати може кожен. Уманчани з вадами слуху показали, ще немає нічого неможливого, головне відчувати тілом і танцювати душею. Анастасія Рембець, один з найкращих хореографів Києва, навчала не чути а відчувати свого партнера.

Результатом були неймовірно щаслив обличчя, посмішки і гармонія в розумінні один одного з першого жесту.

В танцювальному класі не пролунала жодного акорду, проте вони рухались так синхронно і граційно, немов би в їх головах звучала одна  та ж мелодія, під яку вони танцюють кожного дня.

Як розповіли організатори заходу Мар’яна Ярова та Ірина Гут, даний майстер-клас провели у рамках всеукраїнського проекту «Танцюйте відчуваючи».

– Вони отримують задоволення від того, що бачать, як можна танцювати навіть не чуючи музику. Тобто це не вердикт.Можна отримувати всю повноту й насолоду життя навіть з деякими вадами слуху. – впевнені організатори.

Такі майстер-класи для Умані стали гарною традицією. Попередньо для людей з вадами слуху студія танцю «Батерфляй» проводила тренування з фітнесу.

Тому, пам’ятайте, немає нічого неможливого! Головне потрібно діяти і мати бажання змінюватись. Тоді світ для кожного з нас стане трішки кращим.

Детальніше прdancingо успіхи учасників майстер-класу у сюжеті телеканалу ВІККА:

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.