На Уманщині на громадські роботи виділили 488 тисяч гривень

Опубліковано: 06.04.2016

1426748085_image002 img_1095

Цьогоріч в Уманському районі на проведення громадських робіт з місцевих бюджетів виділено понад 488 тисяч гривень.

Про це повідомили в Уманському районному центрі зайнятості.

«В умовах нестачі робочих місць для постійної зайнятості населення особливе значення мають громадські роботи. Тому Уманський районний центр зайнятості особливу увагу приділяє зайнятості населенню Уманського району», – кажуть в установі.

Станом на 18 березня, Уманський районний центр зайнятості заключив договір з 45 сільським радами, згідно якого на громадські роботи направлено майже 100 осіб, в тому числі – 5 переселенців.

Зокрема, 27 лютого, директор Уманського районного центру зайнятості Василь Скрипник виступив на засіданні колегії Уманської райдержадміністрації та розповів про стан та перспективи зайнятості населення району. Василь Скрипник запропонував розпочати активну роботу з благоустрою населених пунктів району та залучати до них безробітних, які сьогодні перебувають на обліку в районному центрі зайнятості.

«Проведення двомісячника є важливою та актуальною подією на Уманщині. Окрім того, що він дає змогу безробітним зайнятися справою, він є невід’ємною частиною наведення порядку в селах району. Охочими залучитися до громадських робіт є близько 100 осіб. Новоспечені учасники громадських робіт перш за все розпочали прибирання парків, вулиць, пам’ятників, кладовищ та територій за межами сіл», – розповів Василь Скрипник.

Крім того, Василь Скрипник відзначив тих сільських голів, які з розумінням ставляться до співпраці зі службою зайнятості та щорічно організовують такі роботи. Серед них – Бабанка, Паланка, Старі Бабани, Берестівець, Іванівка, Шарино, Косенівка, Гродзеве та ряд інших. Подякувавши керівникам цих громад, Василь Федорович запросив усіх до співпраці.

Варто відзначити, що у неділю, 15 березня, на Уманщині стартував весняний двомісячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану. Триватиме він, відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації Ярослава Скуса, до 15 травня.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.