Уманські поліцейські провели зустріч з представниками громадських формувань

Опубліковано: 06.04.2016

Уманські правоохоронці провели зустріч з представниками громадських формувань, – повідомляє прес-служба ГУ НП в Черкаській області.

Основною метою наради стало обговорення питання співпраці поліції з населенням в забезпечені правопорядку та розкритті злочинів.

В приміщені Уманського районного відділення поліції відбулася нарада за участю заступника начальника відділення капітана поліції Андрія Якимчука, начальника чергової частини підполковника поліції Юрія Шевченка, старшого інспектора майора поліції Валентини Немировської з головами сільських рад та командирами громадських формувань з охорони громадського порядку.

Начальник чергової частини Уманського районного відділення поліції Юрій Шевченко довів до всіх присутніх криміногенну обстановку на території Уманського району. Звернув увагу на порядку звернення громадян до поліції.

591270Валентина Немировська доповіла, що на території Уманського району зареєстровано та діють 51 громадське формування з охорони громадського порядку, в яких нараховується 938 осіб. Всі формування створені на засадах громадської діяльності як зведені загони.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.