Закон про пільгові перевезення заветували (відео)

Опубліковано: 07.04.2016

Дорогі мешканці міста Умань! Пише Антон Яценко у фейсбуці, на своїй сторінці. https://www.facebook.com/profile.php?id=100004074104054&fref=nf
На жаль, я маю погану новину. Вчора я разом із колегами отримали вето від Президента України, яке він наклав на Закон №4024 від 04.02.2016 «Про внесення змін до додатків № 3 та № 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік». Закон, співавтором якого я є, пропонував , щоб фінансування пільгового проїзду проводилося за рахунок державного бюджету. З моєї подачі за нього проголосувало 245 депутатів та було його прийнято одразу та в цілому.
Зараз я Вам показую вето, де вказано, що Президент цей Закон не підписав, чим пропонує його відхилити як Закон. Аргументація така, що це суперечить позиції Міжнародного валютного фонду, а я, як народний депутат категорично з цим не можу погодитися, але згідно Конституції України, якщо Президент країни не підписує Закон, то Закон Законом не становиться.
Тому, зараз продовжується така ж сама ситуація, яка і була на початку січня. Держава не буде забезпечувати пільговиків безкоштовним проїздом. На сьогоднішній день 24 тисячі уманчан фактично залежать виключно від міської ради. Враховуючи це, фракція Партії «Відродження» в Уманській міській раді на чолі з Іриною Григорівною Плетньовою, та я особисто, як народний депутат, а також депутати обласної ради від Патрії «Відродження» звернулися до мера міста Умань Олександра Цебрія та до секретаря міської ради Людмили Кирилюк з приводу того, щоб негайно запровадити за рахунок програми «Турбота» фінансування пільгових перевезень.
Але, на жаль, поки що, з їх боку ми не знайшли підтримки. Навіть, 29 березня, на сесії Уманської міської ради не було враховано до розгляду у порядок денний наше звернення, ні мером Олександром Цебрієм , ні секретарем міської ради Людмилою Кирилюк . І тепер від пана Цебрія залежить, чи будуть пільговики сплачувати за проїзд у громадському транспорті, чи ні. Ми на кожній сесії будемо наполягати на тому, щоб це рішення було прийнято на користь пільговиків!
Я звертаюсь до пана Цебрія та до всіх депутатів Уманської міської ради, досить знущатися над людьми, давайте повернемо пільгові перевезення! Програма «Турбота» це дозволяє зробити. 2,5 млн. грн. можна виділити із міського бюджету, щоб забезпечити пільговиків безкоштовним проїздом. Я дуже сподіваюсь,що для пана Цебрія уманчани важливіші за комерційні інтереси компанії «Круїз-Авто», яка сьогодні наживається на пільгових категоріях населення, які нараховують 24 тисячі осіб.
Я дуже сподіваюсь, що це питання все ж таки буде вирішено!

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.