Представники підприємства Уманської колонії взяли участь у спеціалізованій виставці

Опубліковано: 07.04.2016

biz

30 березня представники Державного підприємства Уманської колонії взяли участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Металообробка. Інструмент. Пластмаса – 2016». Про це повідомляє http://04744.info/Виставка_мікромініатюр

Їхньою метою було ознайомлення з провідними зразками сучасного технологічного обладнання українського та закордонного виробництва, продукцією промислового призначення, яка користується попитом на ринку, налагодження виробничих зв’язків,

Результати проведеної роботи:

– досягнута попередня домовленість з Новоград-Волинським водоканалом на виготовлення робочого одягу;

– представниками підприємства обрано технологічний візок-платформу у ТОВ «ТД «Складська техніка» для переміщення готової продукції із складу та сировини й матеріалів на склад підприємства.

Крім того, здійснений діловий візит на фірму «Тексіка» – основного постачальника тканин та матеріалів для швейних підприємств України, де були розглянуті основний асортимент, цінові пропозиції та здійснено замовлення на тканину для власних потреб підприємства.

Також проведені робочі зустрічі з постачальником тканин в Україні ТОВ «ТД «АЛЬТАІР» та основними замовниками послуг з пошиття продукції підприємства, в ході яких визначено основні перспективи подальшого розвитку ділових відносин між організаціями.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.