Студенти УДПУ зустрілися із відомими письменниками та літературознавцями

Опубліковано: 07.04.2016

У рамках відзначення 125-річчя з дня народження Павла Тичини, чиє ім`я носить Уманський державний педагогічний університет, у виші відбувся ряд важливих заходів. Із великим задоволенням до вшанування пам`яті геніального поета та відомого державного діяча долучилися представники сучасної української літератури – Микола Григорович Жулинський (директор Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України, академік НАН України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка), Іван Федорович Драч (український поет, державний і громадський діяч, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, Герой України) та Сергій Анастасійович Гальченко (літературознавець, заступник директора Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України з наукової та видавничої діяльності). Про це повідомляє: https://www.ukr.net/news/cherkassy.html1460010206_dsc_3389
Студенти УДПУ зустрілися із відомими письменниками та літературознавцями
Студенти УДПУ зустрілися із відомими письменниками та літературознавцямиСтуденти факультету української філології мали унікальну можливість зустрітися та наживо поспілкуватися із визнаними майстрами слова. Високоповажні гості натхненно розповідали майбутнім учителям-словесникам про науку, стан сучасної літератури та власну творчість. Із особливим піднесенням письменники декламували вірші, розповідали цікаві літературознавчі історії. Неперевершеним артистизмом усіх присутніх вразив Сергій Гальченко, який імітував голоси класиків української літератури. Шановані гості також презентували студентам і викладачам прекрасну добірку фахових книг, до якої ввійшли наукові праці Миколи Жулинського, академічні видання-дослідження про українських письменників, усі томи Шевченківської енциклопедії тощо. На пам’ять про унікальну зустріч митці слова подарували університету презентовану добірку книг.

Студенти УДПУ зустрілися із відомими письменниками та літературознавцями
Студенти УДПУ зустрілися із відомими письменниками та літературознавцями

Студенти-філологи та викладачі факультету висловили слова глибокої вдячності за цікаву літературну зустріч та цінний подарунок. Книги із автографами представників сучасного письменства та спільні фото ще довго нагадуватимуть про цю небуденну подію.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.