Уманська СЮТур серед переможців на кращий веб-сайт

Опубліковано: 07.04.2016

 

У Міністерстві освіти і науки України за участю Першого заступника Міністра освіти і науки Інни Сосун вчора нагородили переможців VI Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу.

веб сайтУ трійку кращих в одній з п’яти номінацій потрапила Уманська станція юних туристів, – повідомляє прес-служба ЧОДА.

Цей конкурс проводиться Інтернет асоціацією України вже вшосте та з кожним роком стає популярнішим серед навчальних закладів. Так, цього року організатори конкурсу отримали 1 842 заявки від навчальних закладів України. У порівнянні з минулим роком, кількість робіт зросла майже утричі. Сьогодні важливо побудувати інформаційну систему, де громадяни будуть ближчими до освіти, а конкурс допомагає цьому. Адже створення веб-сайтів – це форма відкритості навчального закладу, підґрунтя для розвитку дистанційного навчання та інших форм освіти, переконана директор Інституту модернізації змісту освіти Наталія Вяткіна.

Конкурс на кращий веб-сайт проводиться у п’яти номінаціях: веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (сільські школи та школи селищ міського типу); веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (міські школи); веб-сайти дошкільних навчальних закладів; веб-сайти позашкільних навчальних закладів (будинки дітей та юнацтва, художні, музичні, мовні школи, курси, тощо); веб-сайти професійно-технічних навчальних закладів.

Також додатково сайти оцінювалися у номінації «Вебометричний рейтинг», тобто за показниками доступності матеріалів веб-сайтів через пошукові системи та їх згадуваності.

Журі конкурсу визначало кращі веб-сайти навчальних закладів, враховуючи їх змістовне наповнення; зручність використання; забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти; динаміку користування веб-ресурсу, а також дизайн та технічні показники.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.