Шість місяців ганьби Уманської міської влади (ВІДЕО)

Опубліковано: 08.04.2016

 

Як працює Уманська міська рада на чолі з мером міста Олександром Цебрієм
Минуло пів року з того часу, як Олександр Цебрій вже офіційно зайняв пост мера міста Умань.  Депутати Партії «Відродження» підтримали всі його кадрові призначення, чим надали можливість йому в повному обсязі реалізувати себе ,як мерa Умані, виконати обіцянки ,які були надані ним уманчанам під час виборів, але на жаль маємо таку ситуацію:про це пише на своїй сторінці у фейсбук Роман Похольчук https://www.facebook.com/profile.php?id=100001841155638
1. ДЛЯ 24 ТИСЯЧАМ ПІЛЬГОВИКІВ В УМАНІ СКАСОВАНО ПІЛЬГОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Тепер вони сплачують в не чужу для Олександра Цебрія компанію «Круїз-Авто» по 3, 50 грн. за проїзд.
Як відомо, Закон №4024 від 04.02.2016 «Про внесення змін до додатків № 3 та № 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг», за який проголосувало 245 народних депутатів, доки він не вступив у дію, бо Президент не підписав його, а точніше наклав на нього вето.
Тому, для того, щоб уманські пільговики мали змогу їздити безкоштовно, депутати Партії «Відродження» 29 березня на сесії Уманської міської ради запропонували внести зміни до програми соціальної допомоги «Турбота», а саме: надання пільг на безоплатний проїзд громадянам, які згідно чинного законодавства України мають право на пільгове перевезення автобусами загального користування, на міських маршрутах на території міста Умань. Але нашу вимогу, на жаль не було почуто, ні мером міста Умань Олександром Цебрієм, ні секретарем Людмилою Кирилюк. Навіть не поставлено до розгляду до порядку денного сесії.
А ми наполягаємо, і будемо наполягати на тому, щоб пільговики їздили у громадському транспорті безкоштовно!
2. ЗАВИЩЕНІ ЦІНИ НА ПРОЇЗД У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ
Уманчани досі платять по 3,50 грн. за проїзд в автобусах «Круїз-Авто» де Олександр Цебрій був керивником. На відміну від Черкас , де проїзд у громадському транспорті коштує -1,5 грн. Студенти в Черкасах та учні вже місяць , як їздять в тролейбусах за півціни – 75 копійок.
А, МЕР МІСТА УМАНЬ СВІДОМО НЕ СТВОРЮЄ ЖОДНОГО МУНІЦИПАЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ!
3. ВИКОНКОМ НЕЗАКОННО ПІДНЯВ ЦІНИ НА ВИВІЗ СМІТТЯ
В 2 РАЗИ
Уманське державне підприємство “Комунальник ” за ініціативою мера міста Умань Олександра Цебрія за безцінь (17 тисяч гривень на місяць) здало в оренду приватному підприємцю Швець близько 150 кв. метрів своїх приміщень та більше 20 одиниць техніки, а саме : трактори, мусоровози, підйомні крани та всю спец. техніку. А Щвець у свою чергу здає у оренду ці ж 150 метрів приміщення та всю спец. техніку депутату Уманської міської ради та підприємцю за сумісництвом Сергій Семененко, який також володіє компанією ” Еко-клінер” та «Круїз-Авто».Таким чином штучно підвищили ціну на вивіз сміття в Умані аж в два рази.
Щоб Ви розуміли, це всі ті люди ,які тримають ТОВ “Круїз-авто”.
4. ВКРАЛИ УМАНСЬКІ ЗЕМЛІ
29 березня на сесії Уманської міської ради мер продовжив дерибанити уманські землі! За безцінь не продано, а краще сказати вкрадено землю, 2,5 га на вулиці Гонти, 3 (Молокозавод), по ціні 59 грн., за метр квадратний. Без ніяких проблем компанія «Кепітал Сістемс», якою володіє колишній заступник Міністра аграрної політики Андрій Євгенійович Дикун, отримала землю безкоштовно, майже даром, а до цього вона сплачувала хоч якусь орендну плату місту.
До цього, саме мер міста Умань привласнив собі частину центрального парку, по вул. Жовтнева, 2 де встановив свій квітковий кіоск за що був внесен до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення № судового рішення: 33/793/57/15 від 27.03.2015.
Анатолію Киселю, мер міста Умань “подарував” 15 га за Умань, пров. Леваневского, 4 (територія “Уманського М’ясокомбінату”) за ціною 17 грн. за метр квадратний.
В місті Умань за адресою: вулиця Тищика, 6 А, 6 Б Олександр Цебрій привласнив собі земельні ділянки, де вже встановлено магазин АТБ та ведеться будування багатоповерхівки .
Таким чином, Олександр Цебрій, за безцінь роздає уманські землі чиновникам та місцевим корупціонерам та забирає собі.
5. КОТЕЛЬНІ
Ще у 2015 році Олександр Цебрій обіцяв розпочати програму з оптимізації діючих котелень, в якій передбачалося будівництво 19 котелень в місті Умань. З міського бюджету на проектно-кошторисну документацію для цих 19 об’єктів було виділено 3, 5 мільйони гривень. На сьогодні ще не встановлено, ні однієї обіцяної котельні, навіть не вся проектно-кошторисна документація пройшла експертизу, а гроші з міського бюджету Умані вже давно використано, не зрозуміло за яким призначенням, фактично розграбовані.
5. ЛАЗНЯ.
В 2010 році коли мером міста Умань був Юрій Бодров заключено договір між Уманською міською радою та ФОП Лаутою В.В. яким було передано у безкоштовне використання уманську міську лазню Лауті В.В. та призначено його відповідального за зберігання. Даний договір незрозумілий, адже баланс утримувача майна являється ВЖРУ № 2 . 30,03,2012р. Рішенням сесії Уманської міської ради №4.13-19/б вирішено створити КП “Уманська міська лазня” та доручено Виконавчому комітету створити Статут підприємства. Станом на сьогоднішній день коли пост мера міста Умань вже займає Олександр Цебрій рішення так і не виконується , земельною ділянкою та майном на безоплатній основі досі користується Лаута В.В., бюджет несе збитки в той час , ФОП Лаута В.В. здійснює підприємницьку діяльність з надання послуг лазні і отримує з місцевого бюджету компенсацію за надання послуг. Також там здійснюється й інша підприємницька діяльність, приміщення та земельна ділянка здаються в оренду іншим підприємцям. Даний ФОП, отримує прибутки від користування майном комунальної власності і земельної ділянки не сплачуючи до бюджету жодної копійки. В дії посадових осіб вбачається халатність до виконання своїх службових обов’язків та корупційна складова, що наносить збитки бюджету міста. Тому що,місто не отримує гроші від махінацій які проводить Олександр Цебрій, колишній мер Умані Юрій Бодров та ФОП Лаута В.В.
6. НЕСПЛАТА КОМУНАЛЬНИХ ХАСИДАМИ
Досі не вирішено питання щодо готельних комплексів хасидів, які нелегально побудовані та підключені до комунальних комунікацій. Побудови не маютьпроектної документації ! Хасиди безкоштовно користуються усіма комунальними послугами ,підключили свої домівки та готельні – комплекси до систем водопостачання, газопроводу, лінії електромережі, та не сплачують за користування ні однієї копійки до міського бюджету так само як і при колишньому мері Бодрові Юрії Івановичі, хасиди заносять гроші у валізах до уманських чиновників.
7. ВОДОПОСТАЧАННЯ.
Незважаючи на численні звернення уманчан до мера міста Умань Олександра Цебрія, щодо відключення водопостачання у ночі, всеодно мер на них не реагує.Склалась ситуація, яка полягає в тому, що у нічний час в районах Осташівки, Залізничого вокзалу, ДОСів, а також в центральній частині міста немає води, або дуженизький тиск у водопроводі. Я вважаю, що ця системна проблема виникла так само, як і забруднення питної води, після призначення керівником КП «Умань водоканалу» Юрія Токарева. Замість того, щоб вирішити нагальну проблему з нічним водопостачанням, Олександр Цебрій навмисно ігнорує всі прохання.
8. ВХІД ДО ДЕНДРОПАРКУ «СОФІЇВКА» ДОСІ Є ПЛАТНИМ
Сьогодні вхід до «Софіївки» коштує 30 грн. для дорослих та 20 грн. для дітей шкільного віку. Проте право безкоштовного входу в «Софіївку» мають пенсіонери, інваліди,воїни-афганці, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, солдати строкової служби, учасники АТО, діти дошкільного віку, мами з дітьми до 3-х років. Крім того, вхід повинен бути безкоштовним для всіх у зимовий період (з 15 листопада до 1 травня), у дні державних свят, день міста Умані, а також щодня до 9.00 та після 18.00. Оскільки протягом туристичного сезону з 9.00 до 18.00 особливо у вихідні дні спостерігається найбільший наплив туристів, вхід для місцевих жителів свідомо обмежується, щоб регулювати рекреаційне навантаження на парк.
Олександр Цебрій замість того, щоб відстоювати інтереси уманчан, щодо безоплатного входу до Національного дендрологічного парку «Софіївка» підтримує директора парку І.В. Косенко у здиранні з уманчан за вхід до парку по 30 грн. за людину!

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.