Туристична уманщина, місце де стаються дива (фото, відео)

Опубліковано: 09.04.2016

ЧУДОДІЙНИЙ КАМІНЬ ПРИВЕРТАЄ УВАГУ ПАЛОМНИКІВ УСЬОГО СВІТУ, повідомляє Сьогодення уманщини

Кам’яним слідам, що знаходяться в селі Коржовий Кут більше п’яти мільйонів років, а їх походження викликає безліч протиріч: одні стверджують, що це спадок древніх цивілізацій, інші – пришестя інопланетян. Беззаперечним є той факт, що  сліди лікують тіло та душу, приносять успіх. Саме тому найбільш імовірною є версія їх божественного походження. До цього місця приїздять поправити здоров’я паломники з Черкас, Києва, Львова та з-за кордону. Свідчення чудесних зцілень люди записують у спеціальний зошит, який зберігається в маленькій капличці поряд з гранітними слідами.

  Донедавна ніхто й не здогадувався про цілющий камінь, який знаходиться в селі Коржовий Кут. Вперше про унікальну знахідку заговорили близько десяти років тому. Відкриттю цього дива сучасники завдячують Маргариті Вдовиченко, яка першою розповіла про три відбитки в граніті.

81903385

Директор Бабанської школи, де навчалася дівчинка, Надія  Жмуденко, згадує, що Маргарита захоплювалася історією і відвідувала гурток «Пошук». На одному із засідань школярка розповіла про таємничий камінь у вигляді стільця, який вона знайшла, коли пасла бабусиних корів. Як виявилося згодом, бабуся дівчинки про нього знала ще з дитинства. Але ніхто із місцевих старожилів так і не міг пояснити, звідки і коли з’явилися ті сліди.

При подальшому дослідженні було виявлено чимало цікавих фактів. Долина в якій лежить камінь, має форму правильного півкола. По краях, немов вартові, возвеличуються червоні скелі. В долину можна потрапити лише однією стежкою, проходячи повз «вартових». Внизу протікає річка, яка розливаючись закриває вхід в долину.

Як зазначає Надія Жмуденко, коли сліди очистили від бруду, то було виявлено три відбитка. Два – лівої та правої ноги однакового розміру та один малий відбиток. Діти прийшли до висновку, що ці відбитки нам залишили давні цивілізації.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Інші вважають походження слідів інопланетним, адже долина, в якій вони знаходяться, схожа на кратер від вибуху.

Та місцеві жителі вірять, що сліди дуже схожі на відбиток стопи Божої матері, який вона залишила в Почаївській Лаврі. Це підтверджують і священики. В селі уже не раз ставалися різноманітні дива. В страшні роки Голодомору, коли природа залишала змучених голодом людей ще й без води, – спека висушувала водойми, біля Коржового Кута був колодязь з прохолодною водою, яка мала цілющі властивості.

Комусь сліди допомогли позбутися проблем з артеріальним тиском і захворюваннями серця та рухового апарату, зцілюють душевні рани, приносять успіх.

kamin1

Силами місцевої громади в долині було побудовано дорогу та капличку, аби усі бажаючи змогли відчути на собі їх чудодійну силу.

Мало примітне місце на карті України може стати одним з найцікавіших і найперспективніших місць паломницького туризму. Місцевим жителям є що цікавого розповісти про їх село. А чудові краєвиди дають великі перспективи розвитку  туризму.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.