Молочне скотарство в особистих селянських господарствах уманщини

Опубліковано: 10.04.2016

Молочне скотарство в особистих селянських господарствах

kopovyХарактерною рисою галузі молочного скотарства, як Уманського району, так і значної частини Черкаської області є досить значна частка функціонування галузі в особистих селянських господарствах. На сьогодні в селянських господарствах району утримується 46% корів від загально районного поголів’я. У господарствах населення виробляється щорічно в межах 9 тисяч тонн молока, що становить 50 % загально річного районного виробництва.

З метою стимулювання приросту поголів’я корів в особистих селянських господарствах в рамках Програми розвитку галузі молочного скотарства Уманського району на 2012-2020 роки протягом 2012-2013 років за рахунок бюджетних коштів у співвідношенні 70% кошти районного бюджету та 30% кошти обласного бюджету, загальною сумою 275,2 тис. грн. було придбано 29 голів нетелів, які передані безоплатно сільським родинам на умовах подальшої передачі першого нетеля, народженого від отриманої нетельки наступному отримувачеві.

7 квітня 2016 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Сиротюк Н.М. проведено засідання районної конкурсної комісії по визначенню отримувачів нетелів на безповоротній основі, на якому розглянуто питання передачі великої рогатої худоби вирощеної учасником Програми новому претенденту. Про дію Програми доповіла в.о. начальника управління агропромислового розвитку Мовчанюк В.О., яка відзначила, що від придбаних за бюджетні кошти нетелі та переданих в особисті селянські господарства отримано приплід телят 44 голови, з яких 19 голів теличок та 25 голів бичків. На 1.04. 2016 року в загальному учасниками Програми стали 22 сільські ради Уманського району в яких охоплено 48 сільських родин.

Молочне скотарство в особистих селянських господарствах

Молочне скотарство в особистих селянських господарствах

На засідання комісії 7.04.2016 визначено чергового учасника Програми, яким став житель селища Бабанка – Пукас О.Г.

Дія даної Програми сприяє розвитку молочного скотарства в особистих селянських господарствах району, забезпечує зайнятість сільського населення, підвищує їх добробут.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.