Посадова особа уманської сільради «напреміювала» себе на корупційний протокол

Опубліковано: 11.04.2016

1456414343_korupcНа сьогоднішній день складено та направлено до суду протокол про вивчення адміністративного правопорушення, пов’язане з корупцією.

Секретар однієї з сільских рад Манськівського району Черкаської області, був в обов’язковому порядку ознайомлений з вимогами нормативно-правових актів.

Знаючи конфлікт інтересів, всупереч державі і заради особистої вигоди прийняв участь та проголосував за рішення «Про встановлення надбавок і доплат до посадового окладу, надання матеріальної допомоги та премій селищному голові та секретарю селищної ради на 2016 рік». В результаті таких сміливих дій виник конфлікт. За яким послідували наслідки. vtrachajuchi-kiotski-groshi-c_998_p0

Таким чином з 6 квітня протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст.172-7 КУпАП відносно вказаної особи розглянуто Маньківським районним судом Черкаської області, винесено постанову про визнання її винною у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення та накладено на останню штраф у розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.