Ситуація в Уманській міській раді

Опубліковано: 12.04.2016

Дорогі уманчани! Повідомляє Антон Яценко на своїй сторінці в фейсбуціfoto
Хочу прокоментувати ситуацію, що сталася з виключенням депутата Уманської міської ради Владислава Моргачова з лав фракції Партії «Відродження». Дійсно, після того, як було проголосовано за ганебне рішення щодо виділення землі по 59 гривень за метр квадратний під, начебто, забудову «Молокозаводу» в Умані за адресою: вул. Гонти, 3, пану екс-заступнику міністра Аграрної політики Андрію Євгеновичу Дикуну , я мав розмову із депутатами Сергієм Лозінським та Владиславом Моргачовим (вони проголосували за рішення віддати Дикуну уманську землю за безцінь), з приводу того, що звання депутата міської ради не сумісне з дерибаном землі. Лозінський висказав, що він з цим згоден.
Він вважає, що є достойною людиною, та вирішив шляхом складання повноважень депутата Уманської міської ради зняти з себе негатив, який переслідує його з останньої сесії.
Що стосується пана Моргачова, він стверджує, що начебто написав заяву про складання повноважень депутата Уманської міської ради декілька місяців назад, але я точно знаю, що він написав заяву 29 березня. Наскільки мені відомо, він мав розмову з деякими впливовими бізнесменами в місті Умань, які йому пообіцяли певні гроші за те, щоб він не здавав мандата і залишався у міській раді як депутат. З іншого боку, немає ніякого правового механізму відкликати заяву про складання депутатських повноважень Моргачова, тому, на найближчій сесії Уманської міської ради депутатами згідно законодавства буде проголосовано за позбавлення його мандата депутата міської ради. Одночасно, навіть, якщо цього не станеться, то в листопаді місяці закінчується термін (1 рік) його депутатської діяльності в Уманській міській раді. Після того виборці зможуть його відкликати, а політрада партії прийме рішення відповідно до закону. Треба буде за відкликання зібрати голосів більше, ніж пан Моргачов зібрав як кандидат в депутати міськради за моєю широкою спиною. Тоді, до нового року, його буде позбавлено мандата.
Я разом зі своїми колегами, депутатами Партії «Відродження» в Уманській міській раді не будемо терпіти в своїх лавах корупції і різного роду жуликів! Що стосується дерибана землі, то я впевнений, що найближчим часом буде дана правова оцінка правоохоронними органами з цього питання (мої юристи зараз працюють над цим). Закликаю депутатів Уманської міської ради, незалежно від політичних партій, жодним чином не шкодити інтересам уманчан, а працювати на їх користь.
Всіх уманчан та особисто моїх прихильників, прошу не подавати Моргачову руки при зустрічі!
Я раніше вважав, що він порядна людина, бо має офіцерське звання, а на ділі виявилося, що він ,на жаль, просто продажна істота, яка не повинна носити ні офіцерського звання, ні звання обранця народу.
Я, як народний депутат прошу у виборців пробачення за цю потвору, яка зрадила інтереси уманчан.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.