Черкаські тролейбуси обладнають GPS-маячками

Опубліковано: 13.04.2016

1378889200У Черкаських тролейбусах розпочато встановлення GPS-трекерів. Їх планують встановити у кожному тролейбусі. Про це повідомив Валерій Мироненко у Facebook.
Валерій розповідає, що кожен тролейбус буде обладнаний GPS-маячком що дасть можливість відслідкувати рух транспорта в реальному часі. Ця функція покращить якість обслуговування мешканців та гостей міста. Тому що є досить зручний, за одним запитом у телефоні чи на комп’ютері дізнатись усю необхідну інформацію: номер маршруту тролейбуса, де він знаходиться у місті, та скільки часу його чекати. Для туристів зручно та комфортно буде саме тим, що в телефоні буде вся потрібна інфморація, куди їде тролейбус, скільки потрібно потратити часу на те щоб доїхати в той чи інший куточок міста.
Тим, хто вже в дорозі, додаток підкаже, скільки залишилось їхати до тієї чи іншої зупинки. До того ж, на карті міста будуть позначені усі зупинки, якщо ввести у вікні пошуку номер цікавить маршруту, можна не тільки подивитися його, але і побачити, скільки одиниць рухомого складу зараз в дорозі по цьому маршруту.
Така система покращить роботу диспечера які зможуть також контролювати графіки руху, інтервали, простої на зупинках, і простій транспорту під час поломок. В майбутньому планується, що ця система допоможе впровадити і розпочати встановлення у місті комплексів так званих розумних зупинок, де система буде взаємодіяти і інформувати пасажира про час прибуття тролейбуса-автобуса до зупинки.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.